Targ Rybny

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Targ Rybny

Post autor: KarolWes »

Ten mały skrawek Czarnego Miasta - stolicy Północnego Królestwa - jest początkiem dzielnicy portowej. To tu rybacy sprzedają świeżo złowione ryby, przewoźnicy czekają by zostać wynajęci, tu znajduje się latarnia morska zapewniająca statkom bezpieczeństwo. W wieży jest więzienie do którego trafiają burzący spokój miasta. Jest to zwyczajny, pełen życia obraz miasteczka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MOC zaprojektowany do kategorii "No bley" na tegoroczny Summer Joust.
Więcej zdjęć -> https://photos.app.goo.gl/dAaDzJ5zaykPJJ8G8" target="_blank
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Targ Rybny

Post autor: dzidek1983 »

Ciasno, chyba za dużo chciałeś pokazać na tak małej powierzchni.
Fajnie że te czarne kawałki muru zrobiłeś pionowo skosami.
Karmienie rybą tego ptaszyska też zabawne.
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Targ Rybny

Post autor: Fuku »

Mocno średnia budowla, stylem przypomina trochę stare sety castle ale jest przekombinowana, za dużo nie pasujących elementów, szczególnie na murze. Górna część wieży poza balkonem i garnkiem na kominie jest fajna, przypomina starą serię ninja. Takie pomieszanie stylów, ja bym to przerobił albo na stare castle, ninja albo jakiś cyberpunk, żeby było bardziej spójne
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Targ Rybny

Post autor: tybort »

Garnek, faktycznie, jest dziwny - to miał być komin? Drewniany? Czy stanowisko do atakowania gorącą smołą/ogniem greckim?

Ostatnie ujęcie mi się najbardziej podoba. Od tej strony praca jest najbardziej poukładana, uporządkowana. Fajnie, że mur jest niejednolity, a jednocześnie nie przekombinowany. Slope'y też mi pasują, chociaż jak się zastanowić, to to jest bardzo zabawne, jak wszystkie te zamki idealnie wpasowują się we wprost czekające na nie od milionów lat skały :)

W sumie to tam jest strasznie ciasno w tym mieście. Wybudowali mur żeby odgrodzić się od wroga ale wodę zostawili wewnątrz?

Za to mam wątpliwości co do oświetlenia. Efekt jest wprawdzie ciekawy, ale strasznie przekłamuje kolory. Wolałbym mieć jedno zdjęcie z takim światłem i pozostałe trzy-cztery z neutralnym.

A, bo byłbym zapomniał, świetnie schowany ninja, za to masz plusa :)
Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Targ Rybny

Post autor: KarolWes »

Dziękuję za wszystkie opinie. Musiało gdzieś uciec - garnek miał być prostą latarnią morską.
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
ODPOWIEDZ