[MOC] Brama w drzewie

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: [MOC] Brama w drzewie

Post autor: Jaskier »

jetboy pisze:
Insomnia pisze:Po ponownym obejrzeniu zastanawia mnie jedna rzecz - czy da się do magicznego lasu wejść omijając drzewo? :)
Zgaduję że przechodząc obok znajdziesz się w innym miejscu niż gdybyś przeszedł przez drzewo.
Też bym w coś takiego strzelał - że przejście w drzewie jest portalem. ;)
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Brama w drzewie

Post autor: Kalais »

Fuku pisze:Bardzo ładna interpretacja starej leśnej serii, jest klimat. Podoba mi się użycie tych łukowatych elementów jako gałęzi, właśnie pierwszy raz je zobaczyłem w niedawnym supporcie i pomyślałem, że świetnie się będą nadawały do drzew
Dzięki :) Właśnie po to się w nie kiedyś zaopatrzyłem i wreszcie nadarzyła się okazja do ich użycia.
lechkulina pisze:Czuć klimat klasycznych forestmen'ów - szczególnie ten kafelek 1x1 z logiem to dla mnie kropka nad "i" :)

Pozdrawiam

lech
Dzięki :) A kafelek to jedna z tych rzeczy, dzięki którym nie uważam Nexo Knights za słaby temat. To była kopalnia świetnych elementów :)
Awatar użytkownika
lechkulina
Posty: 96
Rejestracja: 08 lip 2019 19:22
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Brama w drzewie

Post autor: lechkulina »

Kalais pisze: Dzięki :) A kafelek to jedna z tych rzeczy, dzięki którym nie uważam Nexo Knights za słaby temat. To była kopalnia świetnych elementów :)
Dokładnie, pod względem części ja jestem szczególnie wdzięczny za wprowadzenie 3.2 bara z mixelowym 5.9 ball jointem - super przydatne maleństwa przy różnych offgridowych połączeniach, kafelki 2x3 z wcięciami, czy na koniec te fajne małe piramidy 1X1X2/3. Na pewno zapominam o wielu innych, ale te uważam za szczególnie uniwersalne i przydane.

Pozdrawiam

lech
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2421
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: [MOC] Brama w drzewie

Post autor: Mateusz92 »

Nie wiem co tu dodać. Bardzo mi się podoba. Nawiązanie do Forestmen'ów jest takie nienachalne i wysmakowane. W ogóle fajnie, że wróciłeś do budowania. Zawsze w Twoich MOC'ach widzę radość budowania i apetyt na więcej :)
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Brama w drzewie

Post autor: Kalais »

lechkulina pisze:
Kalais pisze: Dzięki :) A kafelek to jedna z tych rzeczy, dzięki którym nie uważam Nexo Knights za słaby temat. To była kopalnia świetnych elementów :)
Dokładnie, pod względem części ja jestem szczególnie wdzięczny za wprowadzenie 3.2 bara z mixelowym 5.9 ball jointem - super przydatne maleństwa przy różnych offgridowych połączeniach, kafelki 2x3 z wcięciami, czy na koniec te fajne małe piramidy 1X1X2/3. Na pewno zapominam o wielu innych, ale te uważam za szczególnie uniwersalne i przydane.

Pozdrawiam

lech
Tak! Też świetne elementy. Cały czas czekam jeszcze na te piramdki w LBG i DBG.
Mateusz92 pisze:Nie wiem co tu dodać. Bardzo mi się podoba. Nawiązanie do Forestmen'ów jest takie nienachalne i wysmakowane. W ogóle fajnie, że wróciłeś do budowania. Zawsze w Twoich MOC'ach widzę radość budowania i apetyt na więcej :)
Dzięki :) Apetyt jest cały czas, tylko z czasem i miejscem było ciężko ostatnio. To drugie już ogarnięte, więc wróciłem :)
Awatar użytkownika
lechkulina
Posty: 96
Rejestracja: 08 lip 2019 19:22
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Brama w drzewie

Post autor: lechkulina »

Kalais pisze: Tak! Też świetne elementy. Cały czas czekam jeszcze na te piramdki w LBG i DBG.
W LBG istnieją, niestety jak na razie tylko w zestawie z SDCC 77903 - przynajmniej tylko tam je zauważyłem. Mam nadzieję, że skoro pojawiły się raz, to pojawią się ponownie i niedługo w normalnych zestawach :)

Pozdrawiam

lech
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Brama w drzewie

Post autor: Kalais »

O! Super! Oby się pojawiły, bo jeśli to będzie jedyne ich źródło to ceny będą kosmiczne.
ODPOWIEDZ