Niepewność

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Niepewność

Post autor: KarolWes »

"Niepewność" to cięzki myśliwiec należący do klasy Wampir. Razem z mniejszym myśliwcem Ważką Wampir tworzy trzon floty Kolaicji. Biało-szre malowanie jest typowe dla tej organizacji. Wyposażony w sześć dział laserowych jest gotowy stawić czoła nawet najbardziej wymagającym wrogom. Silne reflektory i potężny radar dają pilotowi możliwość latanie nawet w bardzo złych warunkach. Zasilany reaktorem jonowym, napędzany trzem silnikami. Cztery mniejsze zapewniają niesamowitą sterowność i dają dodatkowego kopa energetycznego. Dwa silniki antygrawitacyjne umiejscowione na skrzydłach wspomagają latanie w atmosferze i dodatkowo zawierają generatory tarcz.
Załoga składa się z dwóch osób: pilota i strzelca . W przestworzach latają Wampiry pilotowane tylko przez jedną osobę, albo pilota i droida, ale nie jest to bardzo popularne.
Ten konkretny statek należy do bardzo utalentowanego pilota Koalicji Kaspara Sheera. Zagubiony kilka lat temu został ostatnio znaleziony na drugim końcu galaktyki. Statek jest lekko zmodyfikowaną wersją myśliwca.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Projekt zacząłem od skrzydeł, które wymagały kilku poprawek. Potem zbudowałem miejsce, w którym skrzydła są przyczepione do kadłuba. Potem powstał kadłub (dziób wymagał wielu poprawek), na końcu wnętrze i dach.
Jeżeli podoba się wam ten pojazd kliknijcie by zdobyć instrukcję: https://rebrickable.com/mocs/MOC-25682/ ... /#comments" target="_blank
Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/AgqfimdmAjEj9RbH9" target="_blank
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Niepewność

Post autor: jetboy »

Całkiem udane. Jedyne co mi zgrzyta to skrzydła nie wyglądają jakby były cześcią tego pojazdu tylko były doczepione z boku i miały zaraz odpaść. Brakuje jakiegoś zakotwiczenia w kadłubie.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Loghan
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2017 15:52
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Wielka Metropolia Silesia

Re: Niepewność

Post autor: Loghan »

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się linia skrzydeł. Z, nomen omen, polotem.
Naprawdę udany model!

Hmm, ale co do zakotwiczenia skrzydeł - nie rzuciło mi się to w oczy, ale faktycznie z dodatkową osłoną/pancerzem tego elementu byłoby jeszcze miodniej ;)
*****
The "h" is silent.
***
ODPOWIEDZ