Bizon Z056

BlaniaPl
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2018 11:17
Rok urodzenia: 1997

Bizon Z056

Post autor: BlaniaPl »

Witam. Powróciły we mnie młodociane zainteresowania i znowu zacząłem przygodę z Lego. W zeszłym roku kupiłem zestaw używany 8081 i nowy 42048 i trochę na jakiś czas starczyło, ale chciałem coś większego. Po długich przemyśleniach kupiłem lego 42078. W tym ostatnim trochę części jest. Budowałem go jakiś tydzień, godzinkę 2 po pracy, albo przed. Jako, że przyczepa niezbyt mi się podobała to rozebrałem i zacząłem składać Bizona Z056. Zawsze mnie ciekawiły innowacje technologiczne w rolnictwie, a i też maszyny rolnicze takie starsze. Ojciec posiada takiego więc ekscytacja jest większa. Na tydzień pracy i przebudowań na razie mam tylko "szkielet" modelu, który jest nie wszędzie w kolorze. Szybko go nie skończę, ale coś tam prawie codziennie dokładam. Myślę żeby kupić zestaw Lego 10258 London Bus. W nim jest dużo części czerwonych, bo chciałbym aby obudowa, sieczkarnia, kabina były z zwykłych lego a nie technika.
Pozdrawiam :)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Bizon Z056

Post autor: Fuku »

Nie znam się na technicach ale wygląda okej
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Bizon Z056

Post autor: Jaskier »

Ja też się nie znam na Technicach, ale proszę nie wrzucać zdjęć jako załączników. Zdjęcia wrzucamy na zewnętrzny serwer (Flickr, Brickshelf, Instagram, cokolwiek) i tutaj tylko linkujemy.
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Bizon Z056

Post autor: tybort »

Proponuję dodać
[WIP]
do tytułu, będzie wiadomo, że praca w toku.

Publikuj postępy :)

Na razie zastanawiam się, czy naprawdę będziesz potrzebował dwóch siłowników do podnoszenia headera - bo bardzo tam teraz ciasno - ale może i tak, chociaż obawiam się, że nie dowiesz się dopóki nie zawiesisz tam całego urządzenia.
Ten axle wystający poza knoba nie ociera o oponę?
Awatar użytkownika
DawKub1922
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2016 20:51
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Olszowa
Kontakt:

Re: Bizon Z056

Post autor: DawKub1922 »

W Twoim budowanym modelu, już podobają mi się te przednie reflektory =)
ODPOWIEDZ