Bizon Z056

Rok urodzenia: 1997

Bizon Z056

Postprzez BlaniaPl » 02 cze 2019 12:19

Witam. Powróciły we mnie młodociane zainteresowania i znowu zacząłem przygodę z Lego. W zeszłym roku kupiłem zestaw używany 8081 i nowy 42048 i trochę na jakiś czas starczyło, ale chciałem coś większego. Po długich przemyśleniach kupiłem lego 42078. W tym ostatnim trochę części jest. Budowałem go jakiś tydzień, godzinkę 2 po pracy, albo przed. Jako, że przyczepa niezbyt mi się podobała to rozebrałem i zacząłem składać Bizona Z056. Zawsze mnie ciekawiły innowacje technologiczne w rolnictwie, a i też maszyny rolnicze takie starsze. Ojciec posiada takiego więc ekscytacja jest większa. Na tydzień pracy i przebudowań na razie mam tylko "szkielet" modelu, który jest nie wszędzie w kolorze. Szybko go nie skończę, ale coś tam prawie codziennie dokładam. Myślę żeby kupić zestaw Lego 10258 London Bus. W nim jest dużo części czerwonych, bo chciałbym aby obudowa, sieczkarnia, kabina były z zwykłych lego a nie technika.
Pozdrawiam :)
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Powrót do Nasza twórczość