Bitwa na Nieznanej Planecie

janekjanoron
Posty: 23
Rejestracja: 03 sie 2018 09:01
Rok urodzenia: 2004
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Polska

Bitwa na Nieznanej Planecie

Post autor: janekjanoron »

Obrazek

Wynikiem końca egzaminów, świąt, strajku nauczycieli oraz nadmiaru wolnego czasu powstała ta i wiele innych makiet. Jako że ostatnio zacząłem grać w Battlefronta II w genialny tryb Supremacja w makiecie postawiłem na okres wojen klonów. Moc przedstawia grupkę klonów pod dowództwem Bariss Offee broniącą bazy na górzystym terenie.

Obrazek
Po stronie Republiki występują 4 klasyczne klony, Bomb Squad Trooper wyposażony w plecak odrzutowy oraz wcześniej wspomniana Barissa Offee.
Republika wyposażona jest w działo laserowe, podwójne działko i oczywiście High Ground.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po stronie separatystów walczy 9 droidów bojowych typu A1 oraz 4 droidy bojowe typu B1.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Myślę że więcej opisu będzie zbędne ponieważ wszystko widać na zdjęciach. Z chęcią przyjmę konstruktywną krytykę. MOC nie jest jeszcze skończony. Najpewniej dodany będzie lekko zmodyfikowany zestaw o numerze 7748.
"Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein"
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Bitwa na Nieznanej Planecie

Post autor: Jellyeater »

Myślę że więcej opisu będzie zbędne ponieważ wszystko widać na zdjęciach.
Myślę, że na tych zdjęciach to nic nie widać. Ciemność widzę, ciemność. Popracuj nad zdjęciami.
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Pablo Brickasso
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 414
Rejestracja: 26 lut 2017 02:42
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bitwa na Nieznanej Planecie

Post autor: Pablo Brickasso »

janekjanoron pisze: Po stronie separatystów walczy 9 droidów bojowych typu A1 oraz 4 droidy bojowe typu B1.
Ja tu widzę 9 droidów bojowych typu B1 i 4 super droidy bojowe typu B2 ;)
Awatar użytkownika
LePrzemo
Posty: 832
Rejestracja: 18 sty 2014 16:41
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bitwa na Nieznanej Planecie

Post autor: LePrzemo »

ciemność. Jaśniejsze zdjęcia muszą być.

Jednolite tło. Przez chwilę myślałem że ta kicia też walczy.
Hej Kolego Klocki Lego To Zabawa Na Całego
ODPOWIEDZ