TIE fighter

Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1691
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: TIE fighter

Post autor: Janek »

Fajny ten TIE! Szczególnie podoba mi się patent na silniki jonowe z tyłu i wykonanie kokpitu ogółem. Jedyny co ja bym zmienił to tę dużą część łączącą ramiona kokpitu z panelami solarnymi, jakoś mi tam nie pasuje estetycznie, ale mam na uwadze, że to może być ważny punkt konstrukcji. Skrzydła prezentują się nad wyraz dobrze, mimo iż wolę gładkie bricki (wiem, nieakuratne). Tak trzymaj!
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: TIE fighter

Post autor: Fuku »

Dziękuję. Rozumiem co masz na myśli, możliwe że to najsłabsza część modelu, ale tak, to istotna część, dzięki której skrzydła trzymają się stabilnie i da się je łatwo odczepić, co jest dla mnie istotne przy transporcie. Ogólnie jestem zadowolony z modelu, ale akurat najmniej z tego elementu i możliwe, że przy odrobinie wolnego czasu będę szukał alternatywnego rozwiązania
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7115
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: TIE fighter

Post autor: Jaskier »

Gratulacje, jest na TBB!
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: TIE fighter

Post autor: Fuku »

Fajnie, trochę mnie zdziwiło akurat to zdjęcie, bo jest dość biednie zedytowane, ale chyba go nie przybliżali, z daleka nie widać ;p
Zabawne że zwrócili uwagę na tak drobny szczegół jak przednie działka gdzie ja sam nigdy na bym nie zwrócił uwagi, a na średnicę kokpitu 9s a nie jak zazwyczaj 8s i na szczegóły z tyłu po bokach silnika jonowego nad którymi się najwięcej męczyłem nie xD

Obrazektie by Fuku Saku, on Flickr
Ostatnio zmieniony 15 sty 2020 19:22 przez Fuku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7025
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: TIE fighter

Post autor: Thietmaier »

Bo na takie kwestie niemal nikt nie zwraca uwagi. Liczy się ogólny wygląd i ewentualnie ciekawy szczegół, rzadziej jakieś rozwiązania bardziej techniczne. Nikt nie porównuje modeli pod kątem tego czy tu jest 9 czy 8 studów.
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
ODPOWIEDZ