Targ rybny w chińskiej dzielnicy (Lunar New Year)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Targ rybny w chińskiej dzielnicy (Lunar New Year)

Post autor: glaz_pimpur »

Liwnik pisze:Fajnie, że zdecydowałeś się na rozbudowę MOCa. Ja zwykle pod koniec budowy mam już dosyć tego co buduję i zaraz po zrobieniu zdjęć go rozbieram.
Ja zazwyczaj też mam tak dość, że pakuję w pudło i wynoszę do schowka. A potem albo pojedzie to na jakąś wystawę albo pójdzie do rozbiórki.
Liwnik pisze:Najbardziej podoba mi się stacja metra, fajnie wyszły słupy podtrzymujące strop.
Właśnie stacja metra wyszła lepiej od kanałów na zdjęciach, chociaż na żywo prezentują się wg mnie podobnie. W kanałach chyba aparat sobie nie poradził z ilością szczegółów i kolorów. Zwłaszcza, że im głębiej tym gorzej z oświetleniem.
Liwnik pisze:
glaz_pimpur pisze:Przy okazji (prawie) skończyłem kolejne górne piętro. Jestem ciekaw, czy ktoś zgadnie jakim artystą/architektem byłem zainspirowany:)
Friedensreich Hundertwasser?
Bingo! Cieszę się, że jest to rozpoznawalne:)
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Targ rybny w chińskiej dzielnicy (Lunar New Year)

Post autor: Sirius »

Fajnie wyszło. Motyw z Hundretwasser rozpoznawalny. Ostatnia jakaś moda zrobiła się na budowanie wieżowców z podziemiami. Aż chce się zbudować własny ;)
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Targ rybny w chińskiej dzielnicy (Lunar New Year)

Post autor: jetboy »

Najfjaniejsze te rury w podziemiach. Metro tez niczego sobie. Za to ta góra zupełnie mi się nie podoba. Gdyby cały budynek był w tym stylu to pewnie by to było fajne, ale tak sprawia wrażenie jakby zabrakło pomysłu/klocków - totalny groch z kapustą. Wiem że to twój styl, ale mi się nie podoba :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Targ rybny w chińskiej dzielnicy (Lunar New Year)

Post autor: glaz_pimpur »

Z tą górą możesz mieć rację: nie każdemu taka eklerka pasuje. I pewnie dlatego zrezygnowałem przy tym zdjęciu ze świątyni na ostatnim piętrze. Z drugiej strony budowanie cały czas w ten sam deseń jest....nudne:) Dlatego więcej zabawy mi sprawia budowanie kazdej sekcji "trochę" inaczej.
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ