Blacktron I - statek szturmowy LIS

Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Blacktron I - statek szturmowy LIS

Post autor: Amal »

spacelord pisze: Te wielgaśne silniki doczepione do cieńkich skrzydeł trochę dziwne mi się wydają. Tak sobie myślę że może odwrotne połączenie - tzn przy głównej części te silniki, a do nich skrzydła doczepione - wyglądałoby lepiej.
W najcieńszym miejscu, owe "cienkie skrzydło" ma grubość pięciu płytek i naprawdę nie wygląda to źle.
Satariel pisze:No i właśnie za to kocham pierwszą serię Blacktrona. Moduły pozwalają na błyskawiczne tworzenie nowych pojazdów, konwersji starych i czego tylko się chce. Potencjał w elementach jest niesamowity. W drugiej serii i kolory mi nie podeszły, i jakby idea gdzieś zniknęła :(
Proszę o więcej inspiracji :D W końcu ogarnę remonty i klocki z kartonów wrócą na salony :D

Dzięki! Nazwa obu serii ta sama, ale rozwiązania techniczne i technika budowy - skrajnie różne!
Kanonierkę koniecznie dokończ!
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
Satariel
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2016 03:35
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Kraków

Re: Blacktron I - statek szturmowy LIS

Post autor: Satariel »

Kanonierka się nadal robi i w chwili obecnej ma jakieś 10 kilo wagi :D
W zasadzie do zrobienia pozostały "tylko" trzy ostatnie moduły - czyli jakieś 2 kilo w górę :D
Na razie zwiedzam szpitale, ale jak tylko to ogarnę pasuje skończyć to zacząłem. Muszę jeszcze dopracować system łap do lądowania i będę w końcu na prostej. Koncepcja się po prostu zmieniła diametralnie i poprzedni system nie "udźwignął" zmian konstrukcyjnych.
ODPOWIEDZ