Blacktron I statek desantowy Kret

Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3122
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Blacktron I statek desantowy Kret

Post autor: rASch »

Dawno już nie przeglądałem się Mocowi z Space.
Podobają mi się dwie rzeczy. Przedział desantowcow i to żco zauważył Mateusz, idealne proporcje żółtego, dzięki czemu statek nie wygląda jak osa.
Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Blacktron I statek desantowy Kret

Post autor: Amal »

spacelord pisze:Taka trochę bardziej "tłusta" wersja dropshipa z aliena ;) Ale gdzieś ten desant musi się pomieścić (widać, że silniki też podrasowane). Proporcje kolorów czarny-żółty-czerwony idealne, jak w zestawach klasycznych!
Uwielbiam "Aliena 2"! Składając Kreta cały czas myślałem o Obcym :)
Satariel pisze: W sekcji bojowej mam sporo kobiet :D (
Kobiety są potrzebne - dla zdrowia! ... Ja zapomniałem... Jedną tylko umieściłem i jest to żołnierz - kobieton ... Ale znaczy, Ty w jakim sensie umieściłeś te kobiety? Że niby żołnierze? czy do innych celów?
rASch pisze:Dawno już nie przeglądałem się Mocowi z Space.
Za rzadko! Space ma Moc! :)

Dziękuję za Wasze wpisy!
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
Satariel
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2016 03:35
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Kraków

Re: Blacktron I statek desantowy Kret

Post autor: Satariel »

Moje Blacktronowe kobiety mają szeroki zakres zdolności :D
Dwie są na etacie medycznym, kilka pilotek, a w sekcji szturmowej też jest dla nich miejsce ;p
Niestety nie udało mi się zrobić przedziału desantowego dla pojazdów - kanonierka by przekroczyła limity wagi. W planach na przyszłość mam pojazd zaopatrzeniowy - tam może się uda dołożyć moduł transportowy z miejscem na jakiś mały czołg albo sekcję quadów. W tej chwili mam ich kilkanaście i nie mam ich gdzie zaokrętować. Chodzi mi też po głowie jakaś baza z zapleczem remontowym - ale to już bardziej odległa przyszłość.

Liczę na owocną współpracę w celu pozyskiwania pomysłów :D
ODPOWIEDZ