Wiolonczelistka

Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Wiolonczelistka

Post autor: JK »

Witajcie!

Po mniej więcej półrocznej przerwie w jakiejkolwiek aktywności na forum i w świecie LEGO, wynikłej z nieprzewidzianych, acz głębokich zmian w moim życiu, zdecydowałem się powrócić do "świata żywych", prezentując Wam ten oto projekt.

Dla mnie ma on wymiar szczególny: pracę nad nim rozpocząłem w lutym, po czym na blisko pół roku trafił "do szuflady". Niedawno postanowiłem jednak go dokończyć, tak więc jest on swoistym łącznikiem mojej dawnej twórczości i nowego otwarcia (o ile znajdę w sobie energię i motywację do kontynuowania "zabawy w LEGO"). Jednocześnie zamysłem tej pracy było "wyrwanie się" ze świata BrickHeadsów i sprawdzenie się w postaciach realistycznych, bez cech karykaturalnych.

Tworząc ten projekt chciałem oddać piękno przedstawionego w niej instrumentu, ludzkiego ciała, oraz zmysłowość i pasję towarzyszącą grze na wiolonczeli. Na ile się to udało - oceńcie sami.



ObrazekCellist 1 by Krzysztof J, on Flickr
Awatar użytkownika
M_longer
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1639
Rejestracja: 20 lip 2013 05:43
Rok urodzenia: 1989
Kontakt:

Re: Wiolonczelistka

Post autor: M_longer »

Strasznie spiczaste cycki ma ;)
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Wiolonczelistka

Post autor: jetboy »

JK pisze:Jednocześnie zamysłem tej pracy było "wyrwanie się" ze świata BrickHeadsów i sprawdzenie się w postaciach realistycznych, bez cech karykaturalnych.
Praca świetna, ale od cech karykaturalnych to w klockach trudno uciec :) Ale styl jest zupełnie inny i nadzwyczaj ciekawy, czekam na więcej.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: Wiolonczelistka

Post autor: JK »

Jeszcze kilka dodatkowych zdjęć MOCa :)

ObrazekCellist 2 by Krzysztof J, on Flickr

ObrazekCellist 3 by Krzysztof J, on Flickr

ObrazekCellist 4 by Krzysztof J, on Flickr
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: Wiolonczelistka

Post autor: JK »

Dziękuję za komentarze! Jetboy, cieszę się, że praca Ci się spodobała. W sumie, biorąc pod uwagę ogólny odbiór jej odbiór, pokuszę się o kolejną :)
ODPOWIEDZ