Zamek Krzysztofa i Izabeli

LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Zamek Krzysztofa i Izabeli

Post autor: LL »

Kris Kelvin pisze:Rezerwacja!
Pierwszy.
Gratuluję, to zaszczyt, że to własnie w moim wątku byłeś pierwszy ;).
Jellyeater pisze:Można by trochę połatać te pionowe szpary w murach serkami lub panelami, bo każdy głupi umie postawić krzywo ścianę, nie każdemu się chce uniknąć dziury. I dopracować kalenice, bo płaskie to chyba są nie teges.
W sumie to myślałem, że jestem raczej z tych co takich szpar unikają. Ale racja, mogłem się bardziej przyłożyć, a nie dbać o to tylko w niektórych miejscach.
Innos pisze:No i warto było się narazić wszystkim i opóźnić swój montaż żeby fotki mogły powstać. ;P
Jestem naprawdę bardzo wdzięczny ;).


Co do zdjęć to i mnie się wydaje, że nie oddają one ducha, którego włożyłem w budowanie go :D. Ale jak powiedział Sirius tutaj można na spokojnie pooglądać detale, coś za coś ;).


No i rozwieję Wasze wątpliwości. Póki co nie mam najmniejszego zamiaru go rozbierać. Nie okłamujmy się, to jest po prostu kupa szarych klocków, a mnie na razie nie potrzeba takiego budulca, bo zamku żadnego zamiaru nie mam robić. Mam inne plany w głowie. Poza tym zwyczajnie mi go szkoda. Za dużo się nad nim napracowałem, żeby go ot tak od razu rozpiździelić. Mam nadzieję, że ogarnę dla niego jakieś pudła (do rzeszowieskiego muzeum przyjechał całkiem nago :D) i będzie mógł sobie jeździć po naszych wystawach.


Dziękuję bardzo za komentarze!
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zamek Krzysztofa i Izabeli

Post autor: Toltomeja »

LL pisze:Za dużo się nad nim napracowałem, żeby go ot tak od razu rozpiździelić.
O, to tak działa? :p

Nie pamiętam co Ci powiedziałem na temat tego zamku w Rzeszowie, a co sobie tylko pomyślałem. Najwyżej się powtórzę.

Podoba mi się w nim to, że jest taki otwarty. Można sobie spokojnie pooglądać z każdej strony. Ciekawie wyszły te "podniszczone" kawałki muru wypełnione groszkami. Jednolity styl też się tu dobrze sprawdził.

Szkoda, ze w niektórych miejscach wyraźnie widać braki budulca, na przykład niewykaflowane blanki najniższej wieży, dziedziniec (może by się sprawdził DG/DBG albo DkTan zamiast tego samego koloru, co reszta zamku) i zieleń dookoła. Jeśli nie zamierzasz go rozbierać, to może będzie jeszcze okazja to dopracować.

No ale ogólnie robi spore wrażenie.
Paweł1
Posty: 89
Rejestracja: 30 gru 2017 11:35
Rok urodzenia: 1994

Re: Zamek Krzysztofa i Izabeli

Post autor: Paweł1 »

ŚWIETNA ROBOTA!
You shoot me down but I won't fall
I am titanium
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Zamek Krzysztofa i Izabeli

Post autor: Janek »

Jeju, czemu jeszcze tego nie skomentowałem? 0_0 Ten model absolutnie skradł moje serce podczas wystawy w Rzeszowie, po prostu nie mogłem się na niego napatrzeć. Bardzo piękny zamek, dedykacja dla Twoich rodziców dodaje mu jeszcze więcej wyrazu. Braki w wykończeniach mnie nie obchodzą, finalny efekt sam się broni. :)

Chciałbym kiedyś zbudować coś równie spektakularnego. :D
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Zamek Krzysztofa i Izabeli

Post autor: Mateusz92 »

Jak już zostało napisane: rewelacja. Jak dla mnie największa niespodzianka w Rzeszowie (choć pojawiły się też inne nowości).
ODPOWIEDZ