Ciężarówka

Awatar użytkownika
Patryczak
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2018 15:28
Rok urodzenia: 2003

Ciężarówka

Post autor: Patryczak »

(tak zanim przejdę do omówienia swojej budowli, przeproszę za ten bajzel w komentarzach pod poprzednim moim wątkiem spowodowanym tym że się bałem że dostałem oszukane silniczki PF XL, po prostu baterie duracell, które napędzały ten silniczek okazały się liche bo miały napięcie gorsze niż 1,5V,zmieniłem baterie na te standardowe i wszystko teraz jest okej)

No tym razem zbudowałem europejski ciągnik siodłowy, jak zwykle nie wiem jaki to jest model, bo jak buduję to z głowy a nie z planów. Też buduję coraz częściej z klocków lego technic, żeby dojść do wprawy i budować tak jak najlepsi konstruktorzy technic. Ciężarówka jest napędzana jednym silniczkiem PF XL, sterowaniem operuje jeden PF M (chociaż lepszy był by servo motor którego nie mam), i jest jeszcze kolejna emka która odpowiada za podwyższanie i opuszczanie kabiny. Pojazd jest dość żwawy, ma otwierane drzwi od kabiny i jakiekolwiek wnętrze. Jednym z problemów w tej budowli okazało się rozmieszczenie kabli, przez co część z nich ociera się podczas jazdy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



jak znowu źle wkleiłem link to błagam, niech mi go ktoś poprawi.
Awatar użytkownika
adijedi
Posty: 74
Rejestracja: 07 lut 2017 00:43
Rok urodzenia: 1988

Re: Ciężarówka

Post autor: adijedi »

ale żwawy, szybszy od tamtego ;) fajny body kit
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Ciężarówka

Post autor: jetboy »

Fajnie jeździ i wygląda nieźle. A z kablami dałbyś radę sobi poradzić gdybyś poświęcił jeszcze trochę pracy.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ