Latający klasztor

Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Latający klasztor

Post autor: Jerac »

Taa znam to. Planowałem latający zamek. W sumie bardziej wieżę niż zamek. Miał kosztować jakieś 3 koła, czyli dużo, projekt na kilka miesięcy co najmniej. A potem policzyłem ile by wyszło na skałę na której miałby latać, a jeszcze byłaby to skała tańsza niż zwykle, bo płaska jak dysk a nie w formie typowego stożka.

Odpuściłem :D
Szarnywirk
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Latający klasztor

Post autor: Jellyeater »

Zrobiłby się z tego Endor.
Chodzi mi o samą logistykę. Do transportu Endoru był wynajmowany chyba van. I te 3 tony kostki brukowej jako podstawa. I następna praca będzie jeszcze mniejsza. :-P Bo mam pewną niedużą wizję.
Odpuściłem :D
Ja przekładam na później takie pomysły. :-) Liczba klocków cały czas wzrasta. Ale latające cusie sobie raczej odpuszczę. To niewygodne na wystawy.

Z pracy jestem o tyle zadowolony, że udało mi się ją zrobić i że wygląda moim zdaniem spójnie i ciekawie, pomimo klasztorka. Pierwszy raz moje ludziki w końcu coś robią. I udało mi się sensownie wykorzystać najbardziej pożądany przeze mnie w dzieciństwie element, czyli mostek, których dziś mam przynajmniej 3 i z którymi nie bardzo jest co zrobić, bo one zestarzały się okrutnie i fajniejsze mostki można zrobić z prostych klocków.
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
SnowBall
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2018 16:37
Rok urodzenia: 2003

Re: Latający klasztor

Post autor: SnowBall »

Jaki Endor?
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Latający klasztor

Post autor: Jellyeater »

Mniej więcej taki: https://www.facebook.com/lugpol/photos/ ... =3&theater" target="_blank
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
SnowBall
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2018 16:37
Rok urodzenia: 2003

Re: Latający klasztor

Post autor: SnowBall »

Kawał porządnego klocka.
ODPOWIEDZ