Teatrzyk

Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Teatrzyk

Post autor: Insomnia »

spearhead pisze:Jak w ogóle mi się na początku nie podobała ta seria, to teraz ciągle widzę jak AFOLe znajdują dla nich zastosowanie i coraz bardziej się przekonuję.
Mam dokładnie tak samo :) Pierwsza seria od dawna, której kompletu nie zamówiłem od razu bo uznałem, że jakoś mnie nie przekonuje. Teraz zastanawiam się czy jednak jej nie kupić :)
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 387
Rejestracja: 07 lip 2016 21:13
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań/Limerick

Re: Teatrzyk

Post autor: wallyjarek »

Insomnia pisze:
spearhead pisze:Jak w ogóle mi się na początku nie podobała ta seria, to teraz ciągle widzę jak AFOLe znajdują dla nich zastosowanie i coraz bardziej się przekonuję.
Mam dokładnie tak samo :) Pierwsza seria od dawna, której kompletu nie zamówiłem od razu bo uznałem, że jakoś mnie nie przekonuje. Teraz zastanawiam się czy jednak jej nie kupić :)
Najfajniejsze jest budowanie coś z niczego. Lubię kiedy mam mało klocków do wyboru i muszę kombinować bo nie moge nic dokupić.
W tym przypadku momentalnie mnie olśniło, a od samego początku minifigurki z tej serii podobały mi się.
Olaf RagnaFoL
Posty: 1029
Rejestracja: 09 lut 2014 10:09
Rok urodzenia: 1901

Re: Teatrzyk

Post autor: Olaf RagnaFoL »

Mało klocków. :)
Przepraszam ale 6 mikrofonów to gdzie dawali?

No z ciekawości sprawdziłem i teraz widzę, że ta wersja mikrofonu była popularna, mi się kojarzyła głównie z CM z gościa z radiem.
No i każdy zestaw chyba dostawał dodatkową sztukę jako EXTRA.
:)
"tylko co to wnosi do dyskusji?"
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 387
Rejestracja: 07 lip 2016 21:13
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań/Limerick

Re: Teatrzyk

Post autor: wallyjarek »

Olaf RagnaFoL pisze:Mało klocków. :)
Przepraszam ale 6 mikrofonów to gdzie dawali?

No z ciekawości sprawdziłem i teraz widzę, że ta wersja mikrofonu była popularna, mi się kojarzyła głównie z CM z gościa z radiem.
No i każdy zestaw chyba dostawał dodatkową sztukę jako EXTRA.
:)
Mikrofony kupiłem na BL bo chciałem je użyć w moim czarnym kwiatku, jednak jego miejsca zastąpiły oczy z Brickheadz.
Mikrofony w tym modelu imitują lampy, takie miałem założenie. Z tylu do góry są tez dwa jako lampy oświetlające scenę.
ODPOWIEDZ