Alstom Pendolino ED250 PKP Intercity (old version)

Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Alstom Pendolino ED250 PKP Intercity

Post autor: rh »

Nad jedną rzeczą tak siedzę i nie jestem przekonany - dół nosa. Z boku to wygląda spoko, ale to zdjęcie z przodu - mam wrażenie, jakby tam było za dużo przestrzeni pod spodem ... ale może mylne wrażenie przez perspektywę.
Tak poza tym to jest rewelacyjny :) (no może poza tym, że nie ma pelnej długości, ale to już ani to praktyczne, a koszt zamordowałby Ciebie na kilka najbliższych lat)
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Alstom Pendolino ED250 PKP Intercity

Post autor: Mateusz92 »

rh pisze:Nad jedną rzeczą tak siedzę i nie jestem przekonany - dół nosa. Z boku to wygląda spoko, ale to zdjęcie z przodu - mam wrażenie, jakby tam było za dużo przestrzeni pod spodem ... ale może mylne wrażenie przez perspektywę.
Tak poza tym to jest rewelacyjny :) (no może poza tym, że nie ma pelnej długości, ale to już ani to praktyczne, a koszt zamordowałby Ciebie na kilka najbliższych lat)
W oryginale to co ja mam w dbg jest bardziej wysunięte. Teraz nie pamiętam co prawda czy zrobiłem to takie krótkie specjalnie czy nie (być może dłuższe to to podnosiłoby nos odczepiając go od reszty). tak czy inaczej na zdjęciu od przodu mi coś też nie grało z nosem, ale nie umiałem sprecyzować co. Jak pociąg wróci z Rzeszowa to spojrzę czy można to jakoś poprawić.
Jeśli chodzi o długość to też nie jestem z niej zadowolony (szczególnie jak Benny w Rzeszowie puścił SM42 z czterema wagonami). Na pewno dojdzie jeszcze jeden człon i jeden silnik. Czy coś więcej fajnie by było. Koszty może by mnie nie zabiły lecz trzeba zbudować coś innego też. Pendolino wyszło fajne (tak fajne to dobre słowo), ale mam go trochę dosyć.
ODPOWIEDZ