Little Robot i Star Storm

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Little Robot i Star Storm

Post autor: KarolWes »

Cześć wszystkim!
Mój pierwszy wątek na tym forum etc. etc.
Do rzeczy.
Oto dwa najnowsze modele zbudowane na konkurs #WhatWillYouBuild #60bricks ogłoszony tutaj.
ObrazekLittle Robot and Star Storm by KarolWes, on Flickr
Pierwszy z nich to Star Storm - malutki myśliwiec zwiadowczy utrzymany w stylu Gwiezdnych Wojen. Nazwałem go tak ze względu na żółto czarne malowanie które kojarzy mi się właśnie z burzą (wybrałem te kolory tylko ze względu na brak innych). Ma rozkładane skrzydła umożliwiające loty atmosferyczne. Z przodu po obu stronach dziobu umieściłem dwa działka, w kolorze złotym. Pod otwieraną szybą jest miejsce dla jednego pilota, bardzo wygodne siedzenie, dwie wajchy i komputer z lusterkiem wstecznym. Trzy silniki zapewniają pojazdowi ogromne przyspieszenie.
ObrazekStar Storm by KarolWes, on Flickr
Tak wygląda wnętrze modelu.

Drugi model to inspirowany twórczością St. Lema Robot, a raczej mech. Zrobiłem mu czerwoną kamizelkę podobną do tych, używanych na budowie. Robot jest bardzo stabilny, może utrzymać nawet model mający taką wysokość jak on sam.
ObrazekLittle Robot by KarolWes, on Flickr
Jak każdy porządny mech musi posiadać także kabinę pilota. Moja ukryta jest pod przednim panelem, który można otworzyć. W środku jest dość miejsca by wcisnąć pilota. Na "włazie" jest także mały panel kontrolny.
ObrazekLittle Robot by KarolWes, on Flickr
Model jest także bardzo mobilny, można ułożyć go w praktycznie dowolną figurę i i tak ustoi.
ObrazekLittle Robot by KarolWes, on Flickr
Na głowie posiada też antenkę do komunikacji z centralą lub internetem. Robocik jest przeznaczony do zadań specjalny takich jak pomoc na budowie (dlatego ma taki "strój"), ale także bardo lubi się bawić!
ObrazekLittle Robot by KarolWes, on Flickr

Mam nadzieję, że modele się podobają. Wkrótce powinny pojawić się także na moim Rebrickable, YouTube i Facebooku. Do usłyszenia wkrótce!
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
ODPOWIEDZ