Papużka falista

Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Papużka falista

Post autor: JK »

W ostatnim czasie doszedłem do wniosku, że jako AFOL posiadający dzieci powinienem mieć na koncie także pracę zbudowaną z DUPLO. :D Niniejszym, prezentuję więc konstrukcję wykonaną w 99% w tej technologii (niestety, byłem zmuszony do użycia 2 zwykłych systemowych cegiełek 2x2...), we współpracy z moim kilkuletnim, na moment budowy, synem - papużkę falistą!:)

Praca powstała już dosyć dawno temu i była jedną z pierwszych jakie w ogóle uwieczniłem na zdjęciu. Postanowiłem jednak, że jej oficjalna polska premiera będzie miała miejsce Tu i Teraz. :) Papużka falista rozmiarami przypomina bardziej arę, a masą pewnie psa, za to sfotografowana została w "naturalnym" środowisku domowym, gdy wypuszczona z klatki przysiadła na chwilę na regale. Ptak dziś już nie istnieje (papużki, zwłaszcza te z DUPLO, żyją stosunkowo krótko), ale wspomnienie po niej pozostało. :)

ObrazekParrot by Krzysztof J, on Flickr
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Papużka falista

Post autor: jetboy »

Miodzio!
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7073
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Papużka falista

Post autor: Jaskier »

Super.
Niesamowite, co da się wyciągnąć z Duplo. ;)
Awatar użytkownika
Kocur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 571
Rejestracja: 16 gru 2014 07:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Papużka falista

Post autor: Kocur »

Świetna! Ja jestem dopiero na początku drogi DUPLO, ale teraz będę mógł nareszcie więcej budować, bo dziecko się coraz bardziej w klocki zagłębia. Myślę że ilość budulca ma znacznie w tym wypadku. Oczywiście można budować maleństwa, ale im większa konstrukcja DUPLO tym lepsze wrażenie sprawia :)
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger
- Samael
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: Papużka falista

Post autor: JK »

Dzięki! Bardzo mnie cieszy pozytywny odbiór tej, dość spontanicznie zbudowanej, konstrukcji:)
ODPOWIEDZ