Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Jaskier »

Dziękuję za uzupełnienie. Aż chyba dodam to sobie do pierwszego posta, bo o ile dla mnie to nie nowość, to dla innych może już tak. :D

PS Na fejsbukowej grupie Jak będzie w Warhammerze?, gdzie wrzuciłem grupowe zdjęcie, też szanują. :)
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Mateusz92 »

Warhammer jest mi całkowicie obcy, znam go jedynie z makiety Jeraca. Natomiast nie mogę przejść obojętnie obok tych świetnych potworków. Do domu bym takiego nie przygarnął, ale na wystawie chętnie się z nimi poznam bliżej :P
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Jaskier »

Mateusz92 pisze:Warhammer jest mi całkowicie obcy, znam go jedynie z makiety Jeraca. Natomiast nie mogę przejść obojętnie obok tych świetnych potworków. Do domu bym takiego nie przygarnął, ale na wystawie chętnie się z nimi poznam bliżej :P
Ja grałem tylko na PC w gry z serii Dawn of War, z samym bitewniakiem nie miałem do czynienia.
Ostatnimi czasy dołączyłem do grupy na fb, gdzie sobie czytam o graniu i samym świecie.

Naturalnie, orkowie jadą na nasze wystawy w tym roku. Postaram się ich do czasu Rzeszowa rozmnożyć, żeby budzili większa grozę. :D
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Jerac »

Too wiesz co, mam trukka i pewnie znajdzie się trochę orkowych gratów. Do Rzeszowa na 99% nie będę jechał, ale mogę podesłać Ci paczkę, jeśli chcesz.
Szarnywirk
Awatar użytkownika
Loghan
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2017 15:52
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Wielka Metropolia Silesia

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Loghan »

Ja tak tylko z tyłka dodam, że szacun. Szczególnie te zielonogłowe.
*****
The "h" is silent.
***
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Jaskier »

Pozwolę sobie odkopać wątek - edytowałem pierwszy post, dodałem zdjęcia nowych modeli. ;)
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: SERVATOR »

Wyszło MEGA.
Zrób jedną zbiorczą fotkę, najlepiej na jakiejś mapie (tej z Wiednia?) i wrzuć do sieci. Spodziewam się światowego fejmu.
Awatar użytkownika
crises
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4220
Rejestracja: 14 maja 2013 19:29
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: crises »

Stylistyka i cała filozofia orków jakoś nigdy do mnie nie trafiała, ale Twoja armia prezentuje się imponująco. Fajna kolorystyka i "bałagan". Widać, że to jedno wielkie złomowisko. Najbardziej podoba mi się "Looted Wagon".
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Mateusz92 »

Nie będę oryginalny jak powiem, że najbardziej podoba mi się Looted Wagon :) Cała flota ma fajnie dobraną kolorystykę - zwykły żółty przełamany dark red i dark orange, a tu walniemy szachownice jeszcze :P Naszła mnie też taka refleksja: kompletnie nie umiałbym zbudować takich orków tzn. Twoje są fajne bo są legowe. Podlinkowałeś jak wyglądają oryginalne pojazdy i znając mnie ja bym poszedł w modelarstwo redukcyjne co absolutnie nie sprawdziłoby się w przypadku orków. Czekam na więcej!
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Te chopaki chcom być w moim WAAAGH!

Post autor: Sirius »

Looted Wagon fajny, ale mi podoba się też Deff Dread. Swoją drogą bardzo realistyczne efekty można osiągnąć z tymi modelami. Jak oglądałem je ostatnio przed wystawą na Białołęce to wyglądały, jak po ciężkiej potyczce ze Space Marines! Szkoda, że nie udało się ich wtedy wyeksponować,bo wyglądają świetnie, chociaż jak wiesz, jeśli chodzi o Warhammera to zdecydowanie wolę śp. Fantasy Battle.
ODPOWIEDZ