GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Awatar użytkownika
Kocur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 571
Rejestracja: 16 gru 2014 07:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Post autor: Kocur »

crises pisze:Przekleństwo naszych czasów: pay to win, farmienie, grindowanie, PvP. Niestety granie w multi jest cholernie wciągające. Tęsknię za starymi przygodówkami, gdzie przynajmniej po skończeniu gry zostawało się z jakąś fajną historią w głowie. Teraz ma się tylko miejsce w rankingu.
Polecam Guild Wars 2, tam jest "pay to win fashion wars", bo statystyk Ci nic za co zapłacisz realną kasę nie poprawi, tylko wygląd :)

Jedyne MMO na sensownym poziomie, gdzie grind jest zupełnie pomijalny i można całe styory mode przejść nie dość że samemu to jeszcze bez topowych itemów. Tryb kooperacyjny tam jest bardzo wysoko rozwinięty i są specjalne miejsca gdzie można walczyć z innymi, a standard gry to współpraca ze wszystkimi graczami dookoła, odhaczając kolejne dynamiczne eventy. I w przeciwieństwie do WoW czy Lineage2, tam gdy masz zadanie "centaury napadają osadę, pozbądź się ich" to nie wychodzisz na pole gdzie brygada konioludzi pasie się na łące podziwiając stokrotki tylko na prawdę latają po lokacji, paląc budynki i mordując ludność cywilną. Nie pomożesz wiosce? Centaury wytłuką wszystkich i zajmą to miejsce, a wtedy będzie trzeba czekać na kolejny event gdzie z garnizonu rusza brygada wojska by spróbować odbić zajęty przez wroga teren. Mnie to urzekło, po latach MMORPG znalazłem coś sensownego :)
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger
- Samael
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Post autor: jetboy »

Jellyeater pisze:
To wszystko przez zniesienie pańszczyzny, mówię wam!!!
I antykoncepcję. Jakby ludzie mieli po kilkoro dzieciaków do obrobienia, to by nie mieli czasu na takie pierdoły jak gry online. Nawet te wciągające.
Ty dzieci masz, a na pierdzielenie głupot i narzekanie online jakoś czas masz :( Niestety:(
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Post autor: Kris Kelvin »

LL pisze:Kto przyjdzie po Ciebie, Kris? Deckard, Rachael czy Batty?
No ja bym chciał Rachael, ale diabli wiedzą co przyszłość przyniesie :(

Rok 2024
Stowarzyszenie Botów i Robotów Lubiących Lego "Zaprogramujmy.to!"
Temat - "Nowości na rok 2025"

- [Bot-Admin] Janusz - Widzieliście tego nowego Modulara? Podobno narożny, ma zmotoryzowane wnętrze i potrafi latać. Sand Red!!!
- [Bot] Dżesika - O rany. Ale numer, wreszcie!
- [Bot] Paulina - Gdzie fotki. Poka, poka...
- [Bot-Admin] Janusz - Spoko, bez nerw. Na razie jest embargo. Po północy ma być prezentacja na serwerze Lego w Szanghaju. Podobno [Bot] Chris jest projektantem.
- [Bot] Stefan - Kurde. Dajcie fotki bo nie mogę znaleźć.
- [Bot] Paulina - No właśnie. Jeb@#$ tę złodziejską firmę.
- [Bot-Admin] Janusz - Weź na wstrzymanie mała. Wiesz przecież jak Boty Lego trzepią tych co robią przecieki. Pamiętasz poprzedniego Creatora? - [Bot] Mała Mi wrzuciła fotki i wykasowali ją ze wszystkich serwerów. I jeszcze pięć innych botów.
- [Bot] Paulina - W mordę, pamiętam.
- [Bot] Dżesika - Te, a widzieliście kto był tydzień temu na forum? Kris Kelvin.
- [Bot] Stefan - Nie kojarzę. Z którego jest serwera?
- [Bot-Admin] Janusz - LOL XD, młody jesteś to nie pamiętasz. To człowiek.
- [Bot] Stefan - Co Ty pier..., Serio???
- [Bot] Dżesika - Nom. Ostatni człowiek na forum. Kurde, fajny był. Zawsze się do mnie przystawiał, ale to było słodkie :)
- [Bot] Stefan - Człowiek??? Świat się kończy...
- [Bot-Admin] Janusz - Też pamiętam. Zawsze wstawiał te zdjęcia rudych botów. Zabawny jak na człowieka nawet.
- [Bot] Paulina - He he he, a pamiętacie jak się z nas nabijał, że możemy mu skoczyć, bo nie można go skasować?
- [Bot-Admin] Janusz - XD, skisłem. Beka była jak jeden z botów-modów przyleciał do mnie z tym na skargę.
- [Bot] Stefan - Mam znajomego bota, z serwera w Nairobii. Podobno jego dziewczyna wynajęła człowieka, żeby jej obrabiał wirtualną farmę.
- [Bot] Dżesika - :/, Fak, za moich czasów tego nie było...
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Post autor: Jellyeater »

Ty dzieci masz, a na pierdzielenie głupot i narzekanie online jakoś czas masz :( Niestety:(
Mniej angażujące niż fajne gdy on-line.

Jedno mnie zastanawia. To automatycznie przechodzi do kolejnego meczu i nie trzeba nic klikać pomiędzy?
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Sariel
Posty: 917
Rejestracja: 01 paź 2013 10:46
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Post autor: Sariel »

Jellyeater pisze:Jedno mnie zastanawia. To automatycznie przechodzi do kolejnego meczu i nie trzeba nic klikać pomiędzy?
W multi następny mecz zaczyna się automatycznie po kolejnym, potrzebne jest tylko kliknięcie żeby potwierdzić wybór klasy postaci, a tego dokonuje się klawiszem skoku i właśnie po to bocik jest taki skoczny :)
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Post autor: jetboy »

Dało by się go lekko poprawić tak żeby czasem nawet kogoś trafiał. Wystarczy żeby przy strzelaniu powoli się obracał. Drobna zmiana a widać na filmie ze w paru miejscach by zadziałała.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Sariel
Posty: 917
Rejestracja: 01 paź 2013 10:46
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GRINDER: robot do grania w Battlefronta 2

Post autor: Sariel »

Mało prawdopodobne z dwóch powodów. Raz, gracze zaczynają w lokacjach daleko od przeciwnika i ciężko poruszając się losowo dotrzeć bliżej. Dwa, strzelanie ogniem ciągłym przegrzewa broń i w sumie połowę czasu się przeładowuje zamiast strzelać.
ODPOWIEDZ