Wielka makieta fantasy - Orcs and Humans

Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Wielka makieta fantasy - Orcs and Humans

Post autor: Innos »

meler pisze:
Innos pisze:
Kalais pisze:Wielu osobom nie podoba się np. Y-Wing, czy z innej beczki - Natalie Portman ;) Czy to oznacza, że coś jest z nimi nie tak, lub są pełne błędów?
Wyjątkowo poprę Krisa w jego typowych ostatnio wypowiedziach. Jeśli komuś nie podoba się Natalie Portman to zdecydowanie jest z nim coś nie tak. :)
Kwestia gustu. Mila Kunis jest ciekawsza.
Szczególnie tu:
Obrazek
:D
Ale dobra, pójdźmy na kompromis, jeszcze ciekawsze są obie na raz. Nie chcę wyjść na drugiego Krisa (może być tylko jeden), więc Czarnego Łabędzia niech sobie każdy sam wygoogla. ;)

A Ty Kalais nie bądź taki cwany, że zarzucisz pod swoim dziurawym zamkiem temat fajnej laski i liczbę odsłon wątku sobie takim off-topem nabijesz!!!


A jak i tak się produkuję, to napiszę, że cała makietka ciekawa, ale te wieże jakieś z tymi zgrubieniami nie bardzo są. Chyba sam doszedłeś do najlepszego wniosku - jak chciałeś pójść w takie warcraftowe fantasy to powinieneś tę fantastyczność jeszcze bardziej uwypuklić. Realistycznego Classic Castle ludzie budują dość, a takich fajnie przerysowanych zamków nigdy dość, szczególnie, że w tym kierunku możliwości jest dużo więcej więc nie trzeba powielać tego co inni budują. Ale same szpary w tych wieżach mi akurat nie wadzą. Mroczno-jesienna kolorystyka mi się podoba. No a portal przynajmniej online zasługiwałby na osobną prezentację, bo tutaj ginie pod masą zamku, podczas gdy sam w sobie jest ciekawy i bardzo udany. W sumie to żałuję, że na wystawach nie naprzyglądałem się dostatecznie, ale z tym ostatnio ciągle mam problem.
A, no i opisówka oczywiście pierwsza klasa.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Awatar użytkownika
meler
Posty: 107
Rejestracja: 26 lis 2016 12:20
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielka makieta fantasy - Orcs and Humans

Post autor: meler »

Wracając do makiety, podoba mi się portal, niepokojące przenikanie czerni z czerwienią, który to niepokój potęgują posągi po obu stronach. Zamek też niczego sobie, wieże z bliskowschodnimi obłościami, ale przez to bardziej interesujące. Być może funkcjonalnie są w niewłaściwym miejscu, ale kto zabroni zamkowemu deweloperowi? :) Ta brązowa plama mi zgrzyta, myślałem, że to pobojowisko, błoto i krew...

MM

PS. Innos, zależy co bierzesz pod uwagę, wygląd czy warsztat. Black Swan był znakomity, Natalie bezbłędna, ale Kunis zdecydowanie b. apetyczna :)
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wielka makieta fantasy - Orcs and Humans

Post autor: Kalais »

Innos pisze:A Ty Kalais nie bądź taki cwany, że zarzucisz pod swoim dziurawym zamkiem temat fajnej laski i liczbę odsłon wątku sobie takim off-topem nabijesz!!!
Cały czas liczę, że jakieś ciekawe zdjęcia się pojawią w tej dyskusji na temat wyższości Natalie nad Milą ;) Bo ile tych rudych można oglądać ;/

No ale niestety pojawiła się tylko Meg ;(
Innos pisze:A jak i tak się produkuję, to napiszę, że cała makietka ciekawa, ale te wieże jakieś z tymi zgrubieniami nie bardzo są. Chyba sam doszedłeś do najlepszego wniosku - jak chciałeś pójść w takie warcraftowe fantasy to powinieneś tę fantastyczność jeszcze bardziej uwypuklić. Realistycznego Classic Castle ludzie budują dość, a takich fajnie przerysowanych zamków nigdy dość, szczególnie, że w tym kierunku możliwości jest dużo więcej więc nie trzeba powielać tego co inni budują. Ale same szpary w tych wieżach mi akurat nie wadzą. Mroczno-jesienna kolorystyka mi się podoba. No a portal przynajmniej online zasługiwałby na osobną prezentację, bo tutaj ginie pod masą zamku, podczas gdy sam w sobie jest ciekawy i bardzo udany. W sumie to żałuję, że na wystawach nie naprzyglądałem się dostatecznie, ale z tym ostatnio ciągle mam problem.
A, no i opisówka oczywiście pierwsza klasa.
Cieszę, że dopisałeś coś na temat ;)
Jest trochę zdjęć portalu, robić jeszcze dodatkowy wątek to już chyba by była przesada. :P

W ogóle to nie robię już więcej tyle zdjęć, bo przez to że tyle ich narobiłem to nie mogłem się zabrać do ich przeglądania. A było to tak, że jak już się namęczyłem z tłami (tak się nakombinowałem, że praktycznie nic nie musiałem retushować, biel wszędzie) to mówię sobie, a co tam, to napstrykam fotek z każdej strony co by moja praca nie poszła na marne :P I to był błąd.

Wyszło ze 100-200 z jednego aparatu i z 300 z drugiego... Bo mi się zachciało potestować różne ustawienia przy okazji. I to już po wyrzuceniu nie ostrych itp... W sumie każda na swój sposób była w miarę ok.

Później przez parę miesięcy było z 5-6 prób przejrzenia i wybrania paru najciekawszych fotek. Normalnie się pociąć można, ciężki wybór, bo to fajne zdjęcie, a na tym widać jakiś smaczek, a to też warto zostawić... Nie byłem w stanie przez to przebrnąć. W końcu zacisnąłem zęby, wziąłem się za te zdjęcia i napisanie paru słów. Normalnie było to z 10 razy większe wyzwanie niż budowanie tego MOCa i cały sobotni poranek na to poszedł... Ale udało się!
meler pisze:PS. Innos, zależy co bierzesz pod uwagę, wygląd czy warsztat. Black Swan był znakomity, Natalie bezbłędna, ale Kunis zdecydowanie b. apetyczna :)
ekhm...zdjęcia...ekhm
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Wielka makieta fantasy - Orcs and Humans

Post autor: Kris Kelvin »

Dobra, miejmy to za sobą.

Mocą swojego autorytetu ogłaszam:

Natalie Portman>>>>>>>Y-Wing
ale
Mila>Natalie
Obrazek
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Wielka makieta fantasy - Orcs and Humans

Post autor: glaz_pimpur »

Aż se wyguglałem tą Milę, bo nie wiem co zacz.

Eeeee. Nie.

Stać Was na więcej. Natalka zresztą też bez tapety wiele by nie zwojowała.
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ