Zatracenie

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 387
Rejestracja: 07 lip 2016 21:13
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań/Limerick

Re: Zatracenie

Post autor: wallyjarek »

Świetny pomysł. A ja ostatnio rozmawiałem ze znajomym, który też ma pełno figurek Friends bez głowy i nie wiedział do czego ich użyć. Muszę mu pokazać Twój pomysł.
Ciehoo
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2208
Rejestracja: 12 sie 2013 18:56
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Zatracenie

Post autor: Ciehoo »

parsom pisze:Może ja głupi jestem, ale co to za przezroczyste części służą za podstawę?
Takie coś https://www.bricklink.com/v2/catalog/ca ... 30359b#T=C w kolorze transclear:)
---------------------
Mój BRICKSHELF
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zatracenie

Post autor: Kalais »

Pomysł fajny. Podoba mi się :)

Z technicznych rzeczy to skałki trochę za równe moim zdaniem i ta ramka rzeczywiście za duża. Jeden poziom "daszków" spokojnie by wystarczył.
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11461
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Zatracenie

Post autor: goldsun »

Bardzo fajny pomysł. :-)
Jedyne co mi podpadło, to trochę podobnie jak chyba Jetboy wcześniej napisał - na pierwszy rzut oka nie wiedziałem czemu one tak bez głowy idą i szukałem kogoś za kim idą, a dopiero po przyjrzeniu się (na kolejnym zdjęciu) widać, że idą za czymś.
Ale idea pracy bardzo słuszna.


Swoją drogą, w temacie wykorzystywania "spamu" (jak to ładnie Maciek nazwał swego czasu), ja mam pomysł na wykorzystanie tych mydełkowatych klocków które też mi się walają po pudłach (i pewnie nie tylko mnie się walają, ale raczej wystarczą mi te co mam), tylko czasu mi chwilowo brakuje ...
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Smigol
Posty: 535
Rejestracja: 05 sie 2013 06:55
Rok urodzenia: 1985
Lokalizacja: Ziemia

Re: Zatracenie

Post autor: Smigol »

Mi się skojarzyło z tym: https://www.youtube.com/watch?v=ONJqF8bECc4" target="_blank
Ramka mi nie przeszkadza... dużo ważniejsze jest przesłanie.
ODPOWIEDZ