Wieża na Zachodnim Wybrzeżu

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Wieża na Zachodnim Wybrzeżu

Post autor: glaz_pimpur »

A tak poza tym powodzenia w konkursie. Sądząc po komentarzach masz duże szanse:D
Duplo Users Poland Assosiation
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Wieża na Zachodnim Wybrzeżu

Post autor: Jellyeater »

A potem będzie, że to ja marudzę. Dajcie już chłopakowi spokój. Miło, że coś wrzucił. Dawno nie było jego budowli. Tęskniłem.
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2538
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wieża na Zachodnim Wybrzeżu

Post autor: Toltomeja »

Nie dawajcie spokoju - za to sobie cenię to forum, że można usłyszeć takie uwagi, a nie tylko 'wow, nice'.

Przy okazji, ponownie jestem pod wrażeniem jak rzeczowo podchodzicie do sprawy. To jest coś, do czego jakoś nigdy nie umiem się zmusić. Tak zastanowić się, czy ludzik faktycznie zmieści się w drzwiach, którędy w środku idą schody (nawet jeśli nie buduję wnętrza) albo gdzie są kominy. Raczej to wszystko jest na zasadzie 'żeby jakoś wyglądało'.

Dzięki! :)
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Wieża na Zachodnim Wybrzeżu

Post autor: Jellyeater »

Rzeczowa krytyka ta, ale już zbędne wyzłośliwianie się niekoniecznie... Generalnie stać Cię na więcej.
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5511
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Wieża na Zachodnim Wybrzeżu

Post autor: zgrredek »

Toltomeja pisze:Nie dawajcie spokoju - za to sobie cenię to forum, że można usłyszeć takie uwagi, a nie tylko 'wow, nice'.
Zawsze możesz na nas liczyć. :P
I powodzenia w konkursie. Wielokrotnie byłem zdziwiony werdyktami w tym konkursie, więc może i w tym przypadku się zdziwię. ;)
ODPOWIEDZ