Eksploracja Nieznanych Regionów.

Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: Janek »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Hej wszystkim.

Wczoraj udało mi się potrenować budowanie skałek, w czym nie jestem zbyt dobry. Wyszło jak wyszło, może nie za dobrze, ale w miarę budowania idzie mi (chyba) lepiej. :P Przed CCC muszę nabrać jakiegoś doświadczenia. Nieznane Regiony to ż dedykacją dla fanów Thrawna i jego podróży w tamte strony. ;)

Obrazek

Zapraszam do komentowania.

Janek
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Re: Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: Turnip »

No i to jest to. Ciekawy dobór figurek i roślinność w fajnym kolorze. Mógłbyś spróbować zrobić coś większego ze SW. Jakąś makietę.

Cóż, ja ostatnio nie mam weny twórczej, muszę odpocząć i kiedyś coś jeszcze zbudować :)
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: Jerac »

Skałka jest zupełnie ładna i nie sposób się do niej doczepić, ale dlaczego reszta straszy studami? Słabo przez to wygląda.

Ramka wokół podstawki odciąga uwagę od pracy, na której i tak niewiele się dzieje (to że się niewiele dzieje to nic złego). Lepsza byłaby prosta, albo jednolicie udekorowana (np same grille etc).
Szarnywirk
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: Janek »

Turnip pisze:No i to jest to. Ciekawy dobór figurek i roślinność w fajnym kolorze. Mógłbyś spróbować zrobić coś większego ze SW. Jakąś makietę.

Cóż, ja ostatnio nie mam weny twórczej, muszę odpocząć i kiedyś coś jeszcze zbudować :)
Dzięki, jak starczy czasu to coś większego wykombinuję. A w przyszłym roku też będą duże projekty. ;)
Jerac pisze:Skałka jest zupełnie ładna i nie sposób się do niej doczepić, ale dlaczego reszta straszy studami? Słabo przez to wygląda.

Ramka wokół podstawki odciąga uwagę od pracy, na której i tak niewiele się dzieje (to że się niewiele dzieje to nic złego). Lepsza byłaby prosta, albo jednolicie udekorowana (np same grille etc).

Dzięki, Jerac. Masz rację, jakieś mniejsze skałki albo curved slope'y przykryłyby te study. Budowałem tego MOCa tylko dla skałek i nie zadbałem zbytnio o resztę. Ale zawsze dobrze słyszeć trochę krytyki. ;P
Awatar użytkownika
Vader
Posty: 217
Rejestracja: 17 sty 2017 19:25
Rok urodzenia: 1994

Re: Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: Vader »

Lubię twoje moce, ale tu czegoś brakuje. Może coś dodaj, zmniejsz skały i wtedy będzie ok:)
Na warsztacie:
- Budynek - 45 %
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: SERVATOR »

A mi się ta praca skojarzyła z pracą Kocura i widzę tu bardzo udanego skalnego szczura. :)

Obrazek
Somewhere On Tatooine - Bantha After Sandstorm 00 by Kocur Velox, on Flickr
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: Janek »

Vader pisze:Lubię twoje moce, ale tu czegoś brakuje. Może coś dodaj, zmniejsz skały i wtedy będzie ok:)
Dzięki, masz rację. Następne budowle będą lepsze. ;)
SERVATOR pisze:A mi się ta praca skojarzyła z pracą Kocura i widzę tu bardzo udanego skalnego szczura. :)
Haha, teraz też go widzę! A nawet nie planowałem tego. :D
Awatar użytkownika
Kocur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 571
Rejestracja: 16 gru 2014 07:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Eksploracja Nieznanych Regionów.

Post autor: Kocur »

SERVATOR pisze:A mi się ta praca skojarzyła z pracą Kocura i widzę tu bardzo udanego skalnego szczura. :)

Obrazek
Somewhere On Tatooine - Bantha After Sandstorm 00 by Kocur Velox, on Flickr
A ja szczura nie widzę :P

Praca fajna, choć skała rzeczywiście przytłacza całość, przez co wygląda jakbyś chciał ją bardzo wyeksponować i resztę dostawić jako dodatki do skały. Myślę że skała powinna jednak być tłem do czegoś a nie pierwszym planem. Całość konstrukcji jest okej, ramka też fajna.
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger
- Samael
ODPOWIEDZ