All Terrain Scout Transport (v2)

Awatar użytkownika
Pablo Brickasso
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 414
Rejestracja: 26 lut 2017 02:42
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

All Terrain Scout Transport (v2)

Post autor: Pablo Brickasso »

Dawno mnie tu nie było... Pora zaprezentować kilka MOCów z ostatnich kilku miesięcy. Na pierwszy ogień idzie ulepszona wersja mojego modelu imperialnej maszyny kroczącej AT-ST. Zmieniłem sporo względem poprzedniej wersji. Kabina została całkowicie przebudowana, a nogi doczekały się kilku modyfikacji w newralgicznych miejscach. Niestety mimo tak wielu przeróbek model jest jeszcze mniej stabilny niż poprzednia wersja, ale myślę, że teraz nadrabia to wyglądem. Pojazd ma być docelowo częścią większej makiety. Żeby urozmaicić dioramkę dodałem imperialną sondę zwiadowczą luźno wzorowaną na ID10 seeker droid z najnowszego Battlefronta.

To chyba tyle :) Zapraszam do oglądania:

album: https://flic.kr/s/aHskwqAxtn

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 05 lis 2017 15:15 przez Pablo Brickasso, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: All Terrain Scout Transport (v2)

Post autor: Kalais »

Fajny! Dużo lepszy od poprzedniej wersji.

Nie wiem tylko, czy góra nie jest ciut za wąska?
Awatar użytkownika
rutek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2699
Rejestracja: 15 maja 2013 07:05
Rok urodzenia: 1970
Kontakt:

Re: All Terrain Scout Transport (v2)

Post autor: rutek »

Model bardzo udany. Jedno mnie ciekawi: jak to trzyma równowagę? Te przeguby kulowe są bardzo luźne.
________________________________________________________________
Nie pytaj Co ZT może zrobić dla Ciebie. Zapytaj co Ty możesz zrobić dla ZT!
BRICKSHELF FLICKR
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7103
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: All Terrain Scout Transport (v2)

Post autor: Jaskier »

Gdy patrzę na tak udany model czegokolwiek z SW, to jeszcze bardziej rzygać mi się chce paskudami z zestawów, które masowo składam w pracy.

Będziesz walczył ze studami w trzeciej wersji? :P
Awatar użytkownika
Pablo Brickasso
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 414
Rejestracja: 26 lut 2017 02:42
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: All Terrain Scout Transport (v2)

Post autor: Pablo Brickasso »

Kalais pisze:Fajny! Dużo lepszy od poprzedniej wersji.

Nie wiem tylko, czy góra nie jest ciut za wąska?
Dzięki! Wydaje mi się, że góra jest w porządku. Chociaż sam nie wiem, bo ten battlefrontowy AT-ST (a głównie na nim wzorowałem mojego) wygląda jakby miał węższą kabinę od tego z Powrotu Jedi.
Obrazek
Obrazek
rutek pisze:Model bardzo udany. Jedno mnie ciekawi: jak to trzyma równowagę? Te przeguby kulowe są bardzo luźne.
Dzięki. W sumie to sam do końca nie wiem jakim cudem to się nie przewraca, ale wydaje mi się, że części 14418 i 14417 są najmocniejszym połączeniem w nogach.
Jaskier pisze:Gdy patrzę na tak udany model czegokolwiek z SW, to jeszcze bardziej rzygać mi się chce paskudami z zestawów, które masowo składam w pracy.

Będziesz walczył ze studami w trzeciej wersji? :P
Dzięki. Nie dziwię ci się. Zeszłoroczny AT-ST (75153) moim zdaniem jest okropny, że aż przez niego zrobiłem własną wersję ;D

Co do trzeciej wersji to na razie z tej jestem na tyle zadowolony, że póki co nie planuję kolejnej, ale tego nie wykluczam :) Ogólnie zrobienie go całkowicie bezstudowo to byłoby już prawdziwe wyzwanie.
ODPOWIEDZ