Spotkanie z Gertrudą

Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Spotkanie z Gertrudą

Post autor: Turnip »

W Leśnych Krainach zapanowała jesień. Wszystkie stworzenia w Turnipii schowały się przed chłodem w swoich domostwach. No, prawie wszystkie. Niedźwiedzi Mag przemierza pobliskie okolice w poszukiwaniu posuniętej w latach czarodziejki Gertrudy. Staruszka ta potrafi wyczarować mapę każdego miejsca, nawet tego ukrytego pod osłoną czarów. Taka wiedza z pewnością Niedźwiedziemu Magowi się przyda.

ObrazekGertruda a by Turnips MOCs, on Flickr

Obrazek. by Turnips MOCs, on Flickr

ObrazekGertruda c by Turnips MOCs, on Flickr

ObrazekGertruda d by Turnips MOCs, on Flickr

Obrazekfantasy world Poranek by Turnips MOCs, on Flickr

To mój powrót do tego cyklu MOCY (Turnip's Fantasy World). Można powiedzieć, że nowe otwarcie, ponieważ poprzednie zdjęcia były na Photobucket, który bez zapowiedzi przestał być darmowy. Teraz wstawiam wszystko na Flickr'a :)
Awatar użytkownika
Loghan
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2017 15:52
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Wielka Metropolia Silesia

Re: Spotkanie z Gertrudą

Post autor: Loghan »

Turnip, ostatnio jakoś tu nie zaglądam w ogóle na forum przytłoczony obowiązkami i pogrążony w częściowych przynajmniej mrokach dark age, ale jakoś ostatnio myślałem o Twoim przeuroczym uniwersum, które zawsze kojarzyło mi się dosyć mocno i pozytywnie z Pratchettem, kreacjami okraszonymi krótkimi historyjkami - i nadal jestem fanem :) Kolejna mała, fajna, sympatyczna i nieco surrealistyczna (ale to dobrze, w końcu to fantasy) praca.
Trochę mi tylko brakuje ujęć od przodu "miśka", ale zasadniczo to moja jedyna uwaga i do samej pracy się nie odnosi.
Szkoda tylko tych poprzednich, mam nadzieję że się całkowicie nie potraciły.
*****
The "h" is silent.
***
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Spotkanie z Gertrudą

Post autor: SERVATOR »

Przez odpowiednie użycie kolorów MOCyk zaiście jest jesienny. No ale znowu największe wrażenie zrobił na mnie Twój rysunek i na nie czekam najbardziej.
Awatar użytkownika
Turnip
Posty: 260
Rejestracja: 13 mar 2016 19:19
Rok urodzenia: 1998
Lokalizacja: Bricksburg

Re: Spotkanie z Gertrudą

Post autor: Turnip »

Wow, Loghan, dałeś mi właśnie motywację by zbudować coś jeszcze :) Miło słyszeć słowa uznania. Zdjęcia starych MOC-y mam, wrzucę kiedyś na Flickr-a.

Servator - dzięki, kolejną ilustrację mam w planach, ale na razie kompletny brak czasu żeby się za to zabrać :)
ODPOWIEDZ