Dracula

Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Dracula

Post autor: Jerac »

No, to przeprowadziłem się, jestem pełnowartościowym słoikiem (i tak, wożę do stolycy słoiki z żarciem) i tak jak przez ostatnie dwa lata miałem idealne warunki do budowania i nic nie zbudowałem, tak teraz jak jestem znowu upchnięty w narożnym biureczku z niewielką ilością podstawowych szufladek, i naszło mnie znowu. Pewnie pomogło kilka dni bez internetu...

Obrazek

Tytułowy Dracula niestety nie mojego pomysłu. Miewam różne pomysły, ale nie aż takie odjechane; widać tu zresztą rękę Japończyków, bo i ów projekt wywodzi się z japońskiej gry z serii Castlevania. Jak ktoś nie grał w stare platformowe castlevanie a lubi gry w takim stylu - marsz do googli, ściągać emulator GBA i grać. Giera taka że się mogą wszelkie współczesne gnioty schować, poza Wieśkiem może.

Modelik (...?) jest dość prosty, wręcz konserwatywny, pewnie można było geometrię cycków rozwiązać za pomocą jakiegoś nowego cudklocka, ale mnie się zawsze dobrze budowało z klasycznych elementów. Jak nadrobię to co się zmieniło przez ostatnie lata, to wrócę do budowania jak trzeba. No, zakładając że będzie mnie na to stać, bo mieszkanie w Warszawie jest kosztowne, to mało powiedziane...
Szarnywirk
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Dracula

Post autor: SERVATOR »

Powrót stosunkowo małą formą w wielkim stylu. :)
http://bricknerd.com/home/boss-fight-13-2017" target="_blank

Ponieważ nie znałem tego tytułu wyguglałem go sobie. Teraz wiem, że nie tylko świetne ale i świetnie odwzorowane. Brawo!

Obrazek
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Dracula

Post autor: Innos »

Powrót po przerwie na wypasie. :)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3120
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Dracula

Post autor: rASch »

Masz ci "coming back" w wielkim stylu. Co za chore stworzenie, aż ciary po plecach przełażą.
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Dracula

Post autor: Jerac »

Dzięki :D

Odwzorowanie nie jest tak idealne jak bym chciał, ten obrazek co podlinkował SERVATOR to mistrzostwo. Latami próbowałem się skontaktować z autorem i wybłagać od niego wielki format coby wydrukować i powiesić na ścianie w salonie, ale dupa.
Niektórych rzeczy jednak nie udało mi się zrobić, więc włożyłem w to odrobinę swojej inwencji i zrobiłem po swojemu.

Włoski jednak trzeba inaczej zrobić. Jak się to widzi w grze i gracz jest skupiony na postaci i próbuje to coś usiec, to widzi anioła z urwaną dupą, i włosy robią za skrzydła... dopiero jak się popatrzy dobrze na cały ekran to jest ten taki zajebisty moment "o ku*wa". To też chciałem osiągnąć ale nie całkiem wyszło.

Mimo to, miałem z tego kawał dobrej zabawy i nawet nie zostało zbyt dużo do sortowania.
Szarnywirk
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Dracula

Post autor: glaz_pimpur »

Jerac pisze:
Włoski jednak trzeba inaczej zrobić. Jak się to widzi w grze i gracz jest skupiony na postaci i próbuje to coś usiec, to widzi anioła z urwaną dupą, i włosy robią za skrzydła... dopiero jak się popatrzy dobrze na cały ekran to jest ten taki zajebisty moment "o ku*wa". To też chciałem osiągnąć ale nie całkiem wyszło.
Wyszło, wyszło. Ja dałem się nabrać.
Duplo Users Poland Assosiation
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Dracula

Post autor: Jellyeater »

Fajne... Ale. W oryginale to chyba kobiety. u Ciebie faceci.
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
meler
Posty: 107
Rejestracja: 26 lis 2016 12:20
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dracula

Post autor: meler »

Makabrycznie idealne pod Halloween :-)
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Dracula

Post autor: Jerac »

No wiesz co Jelly? A tyle się narobiłem nad geometrią cycków :D

Obrazek
Szarnywirk
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Dracula

Post autor: jetboy »

Jellyeater pisze:Fajne... Ale. W oryginale to chyba kobiety. u Ciebie faceci.
No i teraz wiadomo czemu Jelly jest taki negatywny. Nie odróżnia kobiet od mężczyzn, pare razy wpadł w pułapkę i zgorzkniał ;)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ