Samochód dla Komisarza Gordona i Barbary Gordon

Awatar użytkownika
Klocki
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2017 08:24
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Samochód dla Komisarza Gordona i Barbary Gordon

Post autor: Klocki »

Oto autko, które zbudowałem dla figurek Komisarza Gordona i jego córki Barbary z saszetek Batman Movie Minifigures. Ten pojazd jest trzecim z trzech pojazdów, które się znajdą na mojej makiecie "Pościg" nad którą właśnie pracuję. Prośba o komentarze ;)

Oprócz tego mam pytanie jako "nowy i głupi" na tym forum. Jak zrobić, żeby obok tytułu mojego wątku/tematu pojawiała się miniaturka zdjęcia, które przedstawia to co zbudowałem ? Teraz jest tak, że jak wchodzę do działu "Nasza Twórczość" to nie wiem dlaczego nie ładują mi się zdjęcia miniaturki przy tytule wątku/tematu, tylko jest biały prostokąt z jakimś iksem... Prośba o pomoc w tej sprawie.

ObrazekGotham_Police_001 by Klocki, on Flickr
ObrazekGotham_Police_02 by Klocki, on Flickr
ObrazekGotham_Police_03 by Klocki, on Flickr
ObrazekGotham_Police_04 by Klocki, on Flickr
ObrazekGotham_Police_05 by Klocki, on Flickr
ObrazekGotham_Police_06 by Klocki, on Flickr
ObrazekGotham_Police_07 by Klocki, on Flickr
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Samochód dla Komisarza Gordona i Barbary Gordon

Post autor: Jellyeater »

LEGO zaraziło Cię gigantyzmem. Straszna choroba. Samochód w LEGO powinien mieć 4 study. Wtedy jest w skali do minifigurki skalowanej na wysokość. :-)
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Samochód dla Komisarza Gordona i Barbary Gordon

Post autor: glaz_pimpur »

W tym gigantyźmie jest pewna komiksowa umowność i ja to czasami kupuję. Dla mnie z tych 3 pojazdów ten Robina jest najmniej odjechany więc też najsłabszy
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Samochód dla Komisarza Gordona i Barbary Gordon

Post autor: SERVATOR »

glaz_pimpur pisze:Dla mnie z tych 3 pojazdów ten Robina jest najmniej odjechany więc też najsłabszy
+236! :)

Mi z całej trójki najbardziej podoba się ten policyjny a to dlatego, że jest najbardziej bawialny, głównie przez to że na jego pokład można zabrać aż cztery ludziki. :)
ODPOWIEDZ