Leżeć!

Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Leżeć!

Post autor: Szczepan »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Próbuję pokonać twórczą niemoc i chciałem się zainspirować miniaturkami Janka. Chyba nie do końca wyszło. Tak czy inaczej - znowu Blacktron, ale tym razem tam, gdzie jego miejsce.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pierwszy raz budowałem scenkę. I pierwszy raz budowałem teren. Miał być piaskowy, ale się okazało, że piaskowe klocki mogę policzyć na palcach, za to szarych mam pod sufit.

Latawiec powstał właściwie tylko po to, żeby miało się co rozbić, ale też cyknąłem kilka zdjęć.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Konstruktywna krytyka mile widziana.
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7022
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Leżeć!

Post autor: Thietmaier »

Fajne jest wg mnie. Nie urywa kasku znacząco ale podoba się :)
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
gmkkk

Re: Leżeć!

Post autor: gmkkk »

Teoretycznie nie moje klimaty ale mnie się to latadełko podoba.
Może dlatego, że lubię te małe pierdółki z polybagów w city/ creator.
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Leżeć!

Post autor: Szczepan »

Mam olbrzymi sentyment do zestawów z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, które były raczej proste, choć nie pozbawione uroku. I instynktownie buduję w podobnym stylu (a może po prostu nie umiem inaczej). Sam nie czuję, żeby to było epokowe dzieło, ale cieszę się, że wyszło przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Havoc
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1310
Rejestracja: 14 maja 2013 20:00
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Leżeć!

Post autor: Havoc »

Wszystko git - kształt, kolorystyka jak trzeba. Też uważam, że zestawy z tamtych lat były najlepsze. Może dlatego, że mieli mniejszy zasób części i musieli bardziej kombinować.

Na każdy z tamtych zestawów projektanci mieli pomysł bo to widać. Wszystko to miało charakter. Te służące 'nibydoniczego' dodatki, antenki itp. Chyba nie ma po prostu teraz nikogo kto by się podjął reaktywacji space bo nie wiedzą jak się do tego zabrać. No ale trzymajmy kciuki. A póki co cieszmy się takimi MOCami, które wywołują uczucie nostalgii :)
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Leżeć!

Post autor: jetboy »

Havoc pisze:Wszystko git - kształt, kolorystyka jak trzeba. Też uważam, że zestawy z tamtych lat były najlepsze. Może dlatego, że mieli mniejszy zasób części i musieli bardziej kombinować.

Na każdy z tamtych zestawów projektanci mieli pomysł bo to widać. Wszystko to miało charakter. Te służące 'nibydoniczego' dodatki, antenki itp. Chyba nie ma po prostu teraz nikogo kto by się podjął reaktywacji space bo nie wiedzą jak się do tego zabrać. No ale trzymajmy kciuki. A póki co cieszmy się takimi MOCami, które wywołują uczucie nostalgii :)
Bzdury. Oczywiście że by mogli. Ale teraz rządzą księgowi. A księgowi się na to nie zgodzą.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Leżeć!

Post autor: Janek »

Szczepan pisze:Próbuję pokonać twórczą niemoc i chciałem się zainspirować miniaturkami Janka.
Zaraz, co? XD

A ja właśnie odstawiam klocki na drugi bok przez pewien okres czasu (pierwszy rok w liceum)... :P No nic, praca mnie się bardzo podoba. Bardzo fajny teren, mimo tylko użycia dwóch najbardziej używanych (wg mnie) kolorów. Latawiec bardzo spoko i figurki niczego sobie.

Oby więcej takich prac! :D
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Leżeć!

Post autor: Leegvaan »

Siema :) - mi się cała ta scenka bardzo podoba :) sam się zastanawiam jak się robi szare księżycowe krajobrazy ...szkoda że u mnie po sufit tych szarych klocków nie ma do urzeczywistniania pomysłów . Mój problem tez polega jak tu coś zbudować jak już nie ma z czego ?:) czytając wasze posty, tez uważam że stare zestawy wręcz prymitywne i ubogie w składzie aczkolwiek urocze dawały bawiącym się nimi dużą okazję do używania wyobraźni :) teraz jak buduje to też wiele rzeczy jest umownych póki się nie narodzi sposób ich stworzenia :D Cieszę się Tripeman, że znalazł się w tej scence Blacktron :) duży plus za tematykę za detale i za Blacktrona :D
Awatar użytkownika
syzygy
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2017 23:00
Rok urodzenia: 1987
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leżeć!

Post autor: syzygy »

jetboy pisze: Bzdury. Oczywiście że by mogli. Ale teraz rządzą księgowi. A księgowi się na to nie zgodzą.
A w 1990 lego było organizacją non-profit? ;) Czy po prostu wtedy była ogólna moda na kosmosy a teraz na komiksy Marvella? ;) Nothing seems as pretty as the past...
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Leżeć!

Post autor: jetboy »

syzygy pisze:
jetboy pisze: Bzdury. Oczywiście że by mogli. Ale teraz rządzą księgowi. A księgowi się na to nie zgodzą.
A w 1990 lego było organizacją non-profit? ;) Czy po prostu wtedy była ogólna moda na kosmosy a teraz na komiksy Marvella? ;) Nothing seems as pretty as the past...
W 1990 lego nie produkowało serii na licencji. Księgowi mieli mniej do powiedzenia, bo nawet nie wiedzieli ile ich dokładnie produkcja kosztuje.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ