Most NIEZNOŚNE

Awatar użytkownika
Falcrum
Posty: 41
Rejestracja: 20 lis 2016 16:31
Rok urodzenia: 2001

Most NIEZNOŚNE

Post autor: Falcrum »

No dobra, tym razem prościej:
Most NIEZNOŚNE (dla mnie)- praca w większości składa się z najmniej lubianych przeze mnie kolorów- stąd się wzięło ,,NIEZNOŚNE".
Obrazek
Może na zdjęciu nie do końca to widać, lecz starałem się zbudować coś na kształt sklepu- sklepu kolorowego (nowy rodzaj)- znajdzie się tam wszystko co różowe, fuksjowe i pstrokate.
Praca została wykonana w całości z klocków szabrowych.
I tyle.
Koniec.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2017 11:48 przez Falcrum, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: Stelario »

Kolory fajne ale scenka nie przedstawia zupelnie niczego.
Wyglada jak bys z supportowych klockow ktore ci sie nie podobaja zrobil sredniej jakosci pokoj dla banana.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: jetboy »

Stelario pisze:Kolory fajne ale scenka nie przedstawia zupelnie niczego.
Wyglada jak bys z supportowych klockow ktore ci sie nie podobaja zrobil sredniej jakosci pokoj dla banana.
Niestety ale to dobre podsumowanie.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Olaf RagnaFoL
Posty: 1029
Rejestracja: 09 lut 2014 10:09
Rok urodzenia: 1901

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: Olaf RagnaFoL »

Falcrum pisze:Tak się prezentuje moje pierwszokrwiste zgłoszenie do kategorii pierwszej- Most NIEZNOŚNE
Czuje się jakbym coś brał, albo odwrotnie.
Jakbym o czymś nie wiedział.

Na moje wychodzi że skopiowałeś cały wpis z LP? Lub co gorsze jakąś część?
Bardzo to słabo wyszło.

Sama praca dla Ciebie ma pewnie jakiś sens, reszta jej nie rozumie.
Ale ten opis?
"tylko co to wnosi do dyskusji?"
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: Allemov »

Falcrum pisze:Sklep. Właśnie stworzyłem jego nową odmianę- sklep KOLOROWY.
:O

Ja piórkuję, ale Ty jesteś genialny! Że też nikt wcześniej nie wpadł na to, żeby zrobić sklep KOLOROWY. Sądzę, że to zrewolucjonizuje handel na całym świecie.
Falcrum pisze: Sprzedaje się w nim rzeczy, na których widok każdy prawdziwy mężczyzna zwróciłby śniadanie, tj. wszystko pstrokate, fikuśne i kolorowe.
No to według tej definicji niestety prawdziwym mężczyzną nie jestem. Siedzę sobie teraz w jasnoniebieskiej koszulce i piję brązową kawę, na stole wyłożonym zielonym obrusem. Tyle kolorów, a ja jeszcze nie zwróciłem śniadania! :(
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: Innos »

Falcrum pisze:Czekam na jęki
Czekasz? To proszę: popraw opis pracy na taki, żeby miał sens na tym forum. Tutaj, bez kontekstu, obecny opis jest pozbawiony sensu (nie żeby gdzie indziej miał go wiele więcej :P), co czyni z niego spam produkowany metodą CTRL+C, CTRL+V. Bo wiesz, ja znam inną fajną kombinację klawiszy: CTRL+A, Delete. ;)
Jeśli Tobie się nie chce dopasować opisu, żeby był zrozumiały, to czemu komukolwiek ma się chcieć go czytać?
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Awatar użytkownika
Falcrum
Posty: 41
Rejestracja: 20 lis 2016 16:31
Rok urodzenia: 2001

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: Falcrum »

Ok Innos: to ,,dzieło" to kompletny niewypał- ja oraz mój ,,aparat" nie potrafimy robić lepszych zdjęć. Tyle w ich temacie.
Praca- chyba nie najlepsza, zresztą teraz już jej nie mogę poprawić.
Opis- nie jest już to najnowszy twór, zresztą długo by pisać, by osiągnąć jakiekolwiek zrozumienie tekstu. Zostawiam dla potomnych, by uczyli się jak nie prezentować MOCy.
Fajny skrót. Jeszcze nie miałem okazji go użyć, a chyba nie zapowiada się, bym gdziekolwiek otrzymał stopień moderatora.
Ale dzięki za komentarz i wyciąganie na wierzch akurat tej pracy, która miała pozostać w cieniu reszty... ;)
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: Allemov »

Falcrum pisze:Ok Innos: to ,,dzieło" to kompletny niewypał- ja oraz mój ,,aparat" nie potrafimy robić lepszych zdjęć. Tyle w ich temacie.
Ależ ja ani Innos nic o samej pracy nie pisaliśmy. Tylko o bezsensownym opisie.

Jeśli będę niezadowolony z czekolady opakowanej w pudełko z napisem "etui do telefonu marki x" to raczej nie dlatego, że to zła czekolada.

Z resztą co to ma być. Chwalisz się swoją pracą, a chwilę później mówisz, że to kompletny niewypał? Zdecyduj się...
Falcrum pisze:Praca- chyba nie najlepsza, zresztą teraz już jej nie mogę poprawić.
Eeeemm.... Dlaczego niby nie możesz jej poprawić?
Falcrum pisze:Fajny skrót. Jeszcze nie miałem okazji go użyć, a chyba nie zapowiada się, bym gdziekolwiek otrzymał stopień moderatora.
Innos chciał Ci w delikatny sposób powiedzieć, że może w mgnieniu oka usunąć Twój post jeśli go nie poprawisz, a nie nauczyć Cię nowego skrótu klawiszowego.
Falcrum pisze:Opis- nie jest już to najnowszy twór, zresztą długo by pisać, by osiągnąć jakiekolwiek zrozumienie tekstu. Zostawiam dla potomnych, by uczyli się jak nie prezentować MOCy.
Czytanie bezsensownego tekstu to nie sposób na nauczenie się czegokolwiek. To marnowanie czasu.

Albo się postarasz i napiszesz coś co ma sens, albo osobiście wywalę ten temat do Piaskownicy. Masz 3 dni. :)

Jeśli nie chcesz lub nie potrafisz tego opisać lepiej to możesz to zrobić chociażby tak:
Zbudowałem taki oto sklepik ze słodyczami w stylistyce Friends. Zapraszam do oglądania moich zdjęć!
Proste prawda?

Nie zapomnij o zmienieniu tytułu wątku.
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Most NIEZNOŚNE

Post autor: Innos »

Ano właśnie, nie odniosłem się w ogóle do samej pracy czy fotek. Nie w tym problem, nie od razu prace i fotki będą doskonałe, a najlepiej się uczyć próbując i poddając się krytyce.
Problem jest w niechlujnym opisie. Choćbyś wywalił cały tekst i dał dosłownie jedno zdanie opisu, np. tak jak zasugerował All, to prezentacja miałaby więcej sensu. Na przyszłość nie śpiesz się tak z wklejaniem, zerknij na spokojnie, czy wszystko co chcesz wrzucić trzyma się kupy.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
ODPOWIEDZ