The Show Must Go On

Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

The Show Must Go On

Post autor: JK »

Tym razem chciałbym Wam zaprezentować brickheadsowe wcielenia Freddiego Mercury i Briana May - czyli 1/2 mojego ulubionego zespołu Queen.

Mam nadzieję, że Wam również pod wpływem tego MOCa zabrzmi w głowie "The Show Must Go On", czy którykolwiek z wielkich przebojów tego zespołu:)

ObrazekFreddie Mercury and Brian May by Krzysztof J, on Flickr

Pracę tę zgłosiłem na brickheadsowy konkurs na Brickset. Mam nadzieję, że nie przepadnie w oceanie zgłoszeń:)
Awatar użytkownika
marki
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3173
Rejestracja: 17 sty 2014 13:42
Rok urodzenia: 1970
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: marki »

Super. Ja jako fan Queen jestem pod wrażeniem.
Zbuduj jeszcze pozostałych członków zespół
i będzie komplet .
***** ***
___________________________________
Marek do garów, Ania do klocków! :)
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7022
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Thietmaier »

Genialne! Jesteś mistrzem tej formy jak dla mnie.
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: jetboy »

Rewelka! Od razu widać kto to.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: glaz_pimpur »

Za każdym razem co raz lepiej. Powodzenia w konkursie. Widziałem dotychczasowe zgłoszenia i wg mnie lepszej pary nie ma.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Szczepan »

Czapki z głów. Brickheadzy jako forma do mnie nie przemawiają, ale Twoje są zaiste wybitne.
Jedna uwaga - gitara Briana Maya, czyli Red Special, jak sama nazwa wskazuje - powinna być nieco bardziej czerwona i nieco mniej symetrycznie pomalowana. Ta gitara jest marką sama w sobie, więc warto to poprawić.
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Innos »

Świetne! Aż ma się ochotę posłuchać jakiegoś kawałka czy dwóch. :)
Przeglądałem dotychczasowe zgłoszenia do konkursu BS, mało masz godnych konkurentów. Zwycięstwa od razu bym nie obstawiał, bo z takimi konkursami to nigdy nie wiadomo, co jurorom akurat podejdzie, no i do końca konkursu jeszcze kupa czasu - ale na pewno Twoje zgłoszenie ma szanse powalczyć o wysoką lokatę.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Kris Kelvin »

tripeman pisze:Czapki z głów. Brickheadzy jako forma do mnie nie przemawiają, ale Twoje są zaiste wybitne.
+1 tak w skrócie.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
JK
Posty: 173
Rejestracja: 29 kwie 2017 21:04
Rok urodzenia: 1976

Re: The Show Must Go On

Post autor: JK »

Dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że praca Wam się spodobała, i to pomimo negatywnego stosunku do serii BrickHeadz jako takiej (bo chyba takie opinie przeważają).

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że konkurs to konkurs i wszystko może się zdarzyć, tak więc zapominam o temacie aż do końca września. Choć oczywiście każdy zgłaszając swoją pracę ma nadzieję...:)
tripeman pisze:Jedna uwaga - gitara Briana Maya, czyli Red Special, jak sama nazwa wskazuje - powinna być nieco bardziej czerwona i nieco mniej symetrycznie pomalowana. Ta gitara jest marką sama w sobie, więc warto to poprawić.
No tak - gitara Briana Maya to klasyk. Tylko dałbym, aż do dzisiaj, głowę sobie obciąć, że reddish brown powinien załatwić sprawę - jest coś z red w nazwie;) Po Twoim poście obejrzałem jeszcze parę fragmentów koncertów i przyznam, że nadal na ogół tak to dla mnie wygląda, ale faktycznie czasem dostrzegam bardziej wiśniowy odcień. Czy sugerowałbyś zatem dark red? Natomiast co do asymetrii malowania, wiem, że powinno być to bardziej zaakcentowane, jednak możliwe linie podziału wyznaczają tu użyte elementy. Tak więc miałem dwa wyjścia: 1) zrobić tak jak jest, albo 2) ten dolny curved slope zrobić w kolorze czarnym. W tym drugim przypadku wydawało mi się, że jest za dużo czerni, a za mało brązu/czerwieni. Trudno to w ogóle zrobić w tej skali:)
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: The Show Must Go On

Post autor: Szczepan »

Raczej myślałem o tym, żeby góra gitary była cała nieczarna.
A co do czerwieni/brązu - jak sądzę, wszystko zależy od zdjęcia. Pewnie masz rację, że reddish-brown powinien pasować, ale - jak to Jetboy lubi przytaczać - jest prawda czasu i prawda ekranu. A skoro sam May mówi, że jest czerwona... Może wystarczy przesunąć nieco krzywe w jakimś programie do obróbki zdjęć?
Ale - koniec końców - Ty decydujesz.
ODPOWIEDZ