Przyczepa Autosan D-44

Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7024
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Przyczepa Autosan D-44

Post autor: Thietmaier »

Dlatego nie stawiam z zasady ludzików :D Raz że oszczędniej bo nie muszę ich w ogóle kupować do prezentacji a dwa nie ma problemów co do skali.
Jakeof - musisz kiedyś przyjechać na naszą wystawę i zobaczymy czy Twoje i moje modele pasują do siebie skalą :)
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Przyczepa Autosan D-44

Post autor: SERVATOR »

No i znowu nędzna praca...
glaz_pimpur pisze:Tu raczej jest zasada, że jak się podoba to nikt nic nie mówi (bo po co?) A jak jest jakaś masakra to czasami i 3 strony wyjdą;)
A poważnie. Jeszcze raz gratuluję bardzo udanej pracy. Bardzo się cieszę, że jest w Polsce ktoś kto potrafi zaprezentować pojazd/maszynę na poziomie Karwika, który ostatnio niestety nic nowego nie pokazuje.
Awatar użytkownika
Jakeof
Posty: 63
Rejestracja: 22 sty 2016 22:02
Rok urodzenia: 1993
Lokalizacja: Osięciny

Re: Przyczepa Autosan D-44

Post autor: Jakeof »

Thietmaier pisze:Jakeof - musisz kiedyś przyjechać na naszą wystawę i zobaczymy czy Twoje i moje modele pasują do siebie skalą :)
Ciężarówki na pewno, tylko Volvo F88 zrobiłeś mniejsze, bo na 7 s szerokości, ale ono w rzeczywistości też wydaje się nieco mniejsze od innych ciężarówek, więc też by się mniej więcej zgadzało. A co do wystawy, to już od dawna się przymierzam, ale jakoś nie mogę się zebrać, zawsze mam w tym czasie inne rzeczy do roboty. Ale w końcu się zbiorę ;)
SERVATOR pisze:A poważnie. Jeszcze raz gratuluję bardzo udanej pracy.
Dzięki raz jeszcze za miłe słowa, cieszę się że się podoba. A Karwik na pewno pracuje nad nowymi autkami, i z pewnością jeszcze nie raz zadziwi.
Awatar użytkownika
eric trax
Posty: 232
Rejestracja: 18 maja 2014 01:04
Rok urodzenia: 1989
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyczepa Autosan D-44

Post autor: eric trax »

Hipisi to nie jest dla mnie problem. Nie mogę patrzeć natomiast na burty. Cholerka powinna coś je zamykać od góry bo wyglądają jak niedokończone choć zdaje sobie sprawę że to raczej nie wykonalne
Awatar użytkownika
Jakeof
Posty: 63
Rejestracja: 22 sty 2016 22:02
Rok urodzenia: 1993
Lokalizacja: Osięciny

Re: Przyczepa Autosan D-44

Post autor: Jakeof »

eric trax pisze:Cholerka powinna coś je zamykać od góry bo wyglądają jak niedokończone choć zdaje sobie sprawę że to raczej nie wykonalne
To prawda, powinno tam być jeszcze coś o grubości jednej płytki, ale prawdą jest też że raczej nie da się tego zrobić. Można by tam JAKOŚ umieścić po prostu kafle, ale wtedy burta miałaby szerokość 1 studa, czyli za grubą ;)
ODPOWIEDZ