[MOC] Plażing

Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: [MOC] Plażing

Post autor: jetboy »

Robotnik pisze:
glaz_pimpur pisze:To wywal wszystkie ludziki, zostaw parawan, ręcznik, kraba i palmę. I może jakiś kawałek szkieletu, czy kość.
Dlaczego zwracasz się do mnie w taki nieprzyjemny sposób? Tak się nie prowadzi normalnych dyskusji. :-/
@_@
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: [MOC] Plażing

Post autor: Kris Kelvin »

Robotnik pisze: Dlaczego zwracasz się do mnie w taki nieprzyjemny sposób? Tak się nie prowadzi normalnych dyskusji. :-/
Łelkam tu de brutal łorld of AFOLs!!!
Musisz być twardy nie mientki inaczej przepadniesz.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: [MOC] Plażing

Post autor: glaz_pimpur »

Robotnik pisze:
glaz_pimpur pisze:To wywal wszystkie ludziki, zostaw parawan, ręcznik, kraba i palmę. I może jakiś kawałek szkieletu, czy kość.
Dlaczego zwracasz się do mnie w taki nieprzyjemny sposób? Tak się nie prowadzi normalnych dyskusji. :-/
Sorki, chciałem pomóc. Jak oczekujesz samych pochwał, to pomyliłeś forum. Tu raczej jest zasada, że jak się podoba to nikt nic nie mówi (bo po co?) A jak jest jakaś masakra to czasami i 3 strony wyjdą;)
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Robotnik
Posty: 209
Rejestracja: 24 sty 2014 19:17
Rok urodzenia: 1998

Re: [MOC] Plażing

Post autor: Robotnik »

glaz_pimpur pisze:To wywal wszystkie ludziki, zostaw parawan, ręcznik, kraba i palmę. I może jakiś kawałek szkieletu, czy kość.
Tryb rozkazujący + ironia + aluzja do zrobienia z plaży cmentarzyska.To nie jest konstruktywna krytyka. Komentarz zupełnie niepotrzebny.
glaz_pimpur pisze:Jak oczekujesz samych pochwał, to pomyliłeś forum.
A tu próbujesz mi przypisać jakieś intencje, których nie mam i jeszcze wygonić z forum.

Ja rozumiem, że mogłeś mieć gorszy dzień - każdy czasem ma. Ale proszę, nie wylewaj swoich frustracji w komentarzach w internecie.
glaz_pimpur pisze:Tu raczej jest zasada, że jak się podoba to nikt nic nie mówi (bo po co?)
Dawno już to zauważyłem i chyba nawet przy jakiejś okazji o tym wspomniałem. Dlatego jeżeli jakiś MOC bardzo mi się podoba i ma mało komentarzy, to staram się coś dodać od siebie. :-)
Kanał z Moimi MOCami na YT: https://www.youtube.com/channel/UCNP2MC ... xwH8JiB1OA" target="_blank BRICKOVERY
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: [MOC] Plażing

Post autor: glaz_pimpur »

Chyba jesteś przewrażliwiony. Zgredek napisał Ci, żeby była historia. Tobie ciężko się pozbyć kraba i palmy (słusznie bo to jest coś od Ciebie), to podpowiadam, co można zrobić inaczej. Jest historia (cos zżarło ludzi i jest MOC). Zamiast się sierdzić, ze Ci się mój ton nie podoba to się zastanów co Ci chciałem przekazać.
BTW miałbym napisać: "Panie Robotniku: jakby Pan usunął ludziki i dał zamiast nich kość lub szkielet to miałby Pan i historię i ciekawą konstrukcję"?
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: [MOC] Plażing

Post autor: jetboy »

glaz_pimpur pisze:Chyba jesteś przewrażliwiony.
Zdecydowanie jest przewrażliwiony.

Kiedyś wystarczyło powiedzieć "Zawiąż sobie buta", teraz nawet jak się powie "Szanowny Panie, pragnę zauważyć że but Pański rozwiązanym jest, to na pewno nie Pana wina, ale w trosce o Pana bezpieczeństwo pragnę nieśmiało zasugerować żeby zastanowił się Pan nad jego zawiązaniem." to i tak jest duże ryzyko że się delikwent obrazi... Nie dajmy się zwariować!
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Robotnik
Posty: 209
Rejestracja: 24 sty 2014 19:17
Rok urodzenia: 1998

Re: [MOC] Plażing

Post autor: Robotnik »

Trochę jestem przewrażliwiony, nie ukrywam.

Odebrałem to, co chciałeś przekazać trochę inaczej, niż zamierzałeś - taki jest urok internetu, a bez emotek i w jednym zdaniu, czasami sens można różnie zrozumieć. Cieszę się, że sobie wszystko wyjaśniliśmy.
Kanał z Moimi MOCami na YT: https://www.youtube.com/channel/UCNP2MC ... xwH8JiB1OA" target="_blank BRICKOVERY
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: [MOC] Plażing

Post autor: glaz_pimpur »

No to przyjmij tezę, że tutaj jesteśmy "serdecznie złośliwi". Zobacz jaką jazdę mamy z Krissa i jego bazy pseudoalfacentaurimarsjańskiej.
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ