Zachodnia Brama

Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Stelario »

Janek pisze: Miło słyszeć trochę krytki. ;)
Z tym to Ci mogę zawsze pomóc, jak potrzebujesz więcej to wal w ciemno. :P
Janek pisze: Wrota miałem w planach, a w zasadzie jakąś kratę czy coś. Na górze bramy chciałem też postawić hurdycję (drewniany domek btw), ale pierwsze projekty wyglądały obrzydliwie. D
Powiem tak w aktualnym stanie to tam się tylko brama nadaje, albo krata wysokości 2 płytek :D
Żeby tam krata wyglądała jakoś i nie wystawała z góry to przyda ci się własnie ten domek na górze. Chyba że dasz kratę w węwnątrz na ścianie ale to też musisz dobudować drugie tyle bramy. :P Jak pokombinujesz to może ci tam wejdą jakieś wieśniackie wrota z zestawu. Były takie wysokie w Hobbitach czy innych LOTRach.
Awatar użytkownika
Vader
Posty: 217
Rejestracja: 17 sty 2017 19:25
Rok urodzenia: 1994

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Vader »

Nie, nie! Chodzi mi o projekt, o którym pisałeś na priv.
Na warsztacie:
- Budynek - 45 %
LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: LL »

Bardzo ładne ;). Powóz prosty, ale w myśl oldskulu jest idealny jak dla mnie. Teren wykonany profesjonalnie, ładnie go urozmaiciłeś, to się ceni. Droga też spotyka sie z moim gustem, te parę okrągłych klocków wystarcza by ją dopieścić. Drzewo też zacne, ja od zawsze miałem z nimi problem, więc tym bardziej gratuluję i podziwiam.
Jedyne uwagi, które mam zostały już powiedziane i tylko się pod nimi podpiszę. Blanki za niskie i poziom piętra zdecydowanie za nisko w stosunku do łuku.
Ale i tak naprawdę fachowo i schludnie wykonana praca. Czekam na większe castlowe projekty ;).
Awatar użytkownika
Pablo Brickasso
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 414
Rejestracja: 26 lut 2017 02:42
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Pablo Brickasso »

Bardzo podoba mi się to drzewo z szarym pniem i faktura podłoża oraz muru. Świetny MOC. Gratulacje.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Janek »

Thietmaier pisze:Uprząż podpatrz u Karwika :)
Właśnie podpatrzyłem, i ło kurcze... Trza flexy kupić. :P Dzięki za inspirację!
Stelario pisze:Powiem tak w aktualnym stanie to tam się tylko brama nadaje, albo krata wysokości 2 płytek :D
Żeby tam krata wyglądała jakoś i nie wystawała z góry to przyda ci się własnie ten domek na górze. Chyba że dasz kratę w węwnątrz na ścianie ale to też musisz dobudować drugie tyle bramy. :P Jak pokombinujesz to może ci tam wejdą jakieś wieśniackie wrota z zestawu. Były takie wysokie w Hobbitach czy innych LOTRach.
Dzięki za rady, Stelario. Następnym razem coś pokombinuję. ;)
Vader pisze:Nie, nie! Chodzi mi o projekt, o którym pisałeś na priv.
Dałem sobie z nim spokój. W przyszłym roku będę nad nim pracował. :)
LL pisze:Bardzo ładne ;). Powóz prosty, ale w myśl oldskulu jest idealny jak dla mnie. Teren wykonany profesjonalnie, ładnie go urozmaiciłeś, to się ceni. Droga też spotyka sie z moim gustem, te parę okrągłych klocków wystarcza by ją dopieścić. Drzewo też zacne, ja od zawsze miałem z nimi problem, więc tym bardziej gratuluję i podziwiam.
Jedyne uwagi, które mam zostały już powiedziane i tylko się pod nimi podpiszę. Blanki za niskie i poziom piętra zdecydowanie za nisko w stosunku do łuku.
Ale i tak naprawdę fachowo i schludnie wykonana praca. Czekam na większe castlowe projekty ;).
Wow! Bardzo miło mi to słyszeć od Castlowego mistrza (bo chyba tak mogę powiedzieć, prawda?)! :D Co do blanek, jak już wcześniej wspomniałem, macie rację a ja nie mam więcej klocków. :P
pablo_piccasos pisze:Bardzo podoba mi się to drzewo z szarym pniem i faktura podłoża oraz muru. Świetny MOC. Gratulacje.
Dziękuję bardzo, Pablo! ;)
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Kalais »

Ogólnie extra, jak zwykle trzymasz poziom.

Tylko te blanki za małe.

I trochę mi nie leży ta "komnata" w murze. Fajny był taki gruby mur, a przez tą komnatę robi się taki cieniutki.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Janek »

Kalais pisze:Ogólnie extra, jak zwykle trzymasz poziom.

Tylko te blanki za małe.

I trochę mi nie leży ta "komnata" w murze. Fajny był taki gruby mur, a przez tą komnatę robi się taki cieniutki.
Fajnie, że się podoba! Dzięki za rady, następnym razem na bank to wezmę pod uwagę. ;)
ODPOWIEDZ