Zachodnia Brama

Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Zachodnia Brama

Post autor: Janek »

Po prawie dwóch latach przerwy wracam do budowania Castle. Po prostu rozsypałem klocki na podłodze, trochę posortowałem i powstała Zachodnia Brama. Zbudowana dla czystej przyjemności. ;)

I nie mam pojęcia dlaczego postanowiłem pójść w mały oldschool... W sumie to zawsze pod ręką miałem ze dwie figurki starsze ode mnie, właśnie ze tego dawnego Castle. No i ten pożółkły konik. :D Jak teraz na to patrzę, to nie mam zamiaru nic zmieniać. Wiem, że czegoś tu i tam brakuje, na przykład na drodze, ale tak chciałem. No dobra, oto moja praca:

Obrazek

Zachęcam do komentowania!

~Janek
Ostatnio zmieniony 08 cze 2017 21:12 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Sirius »

Świetne. Bardzo mi się podoba. Lubię budowanie w takim stylu - budynki z mocno widoczną fakturą i wyglądające na zniszczone. Teren też ładny - o ile nie lubię studów na wierzchu to jako trawa dobrze sprawdza się taka nawierzchnia. Drzewo też ładne i nikt nie będzie marudził, że brązowe ;)

Widziałem MOCa chwilę temu na flickrze, nie zwróciłem uwagi na autora i mocno się zdziwiłem jak wszedłem na forum, nie spodziewałem się u Ciebie takich klimatów.
Awatar użytkownika
Vader
Posty: 217
Rejestracja: 17 sty 2017 19:25
Rok urodzenia: 1994

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Vader »

Świetna brama! A gdzie twoja inna praca?:)
Na warsztacie:
- Budynek - 45 %
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7021
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Thietmaier »

No! Ja myślałem ze tylko SW robisz, a tu proszę. Kurcze, ładne to jest. Świetne mury, teren idealnie urozmaicony, ten powóz ja bym dopracował, ale to moje skrzywienie, jest ekstra :)
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Janek »

Sirius pisze:Świetne. Bardzo mi się podoba. Lubię budowanie w takim stylu - budynki z mocno widoczną fakturą i wyglądające na zniszczone. Teren też ładny - o ile nie lubię studów na wierzchu to jako trawa dobrze sprawdza się taka nawierzchnia. Drzewo też ładne i nikt nie będzie marudził, że brązowe ;)

Widziałem MOCa chwilę temu na flickrze, nie zwróciłem uwagi na autora i mocno się zdziwiłem jak wszedłem na forum, nie spodziewałem się u Ciebie takich klimatów.
Właściwie to skojarzyłbyś szybciej, gdyby mi się miniaturka na forum w końcu generowała. :P Dzięki za bardzo miłe słowa Sirius! :D
Vader pisze:Świetna brama! A gdzie twoja inna praca?:)
Dzięki! Chwilowo mam inne projekty w głowie (jeżeli masz na myśli The Old Republic ;)).
Thietmaier pisze:No! Ja myślałem ze tylko SW robisz, a tu proszę. Kurcze, ładne to jest. Świetne mury, teren idealnie urozmaicony, ten powóz ja bym dopracował, ale to moje skrzywienie, jest ekstra :)
Tak, powóz jest stosunkowo prosty. Takie mi tylko wychodzą! XD Dziękuję bardzo, Thiet! ;)
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Stelario »

Ładne, podoba mi się.
blanki trochę za niskie, mają chronić obrońców a nie ich krocze.
No i ten łuk w bramie jest za blisko pięterka.
Ciężko takie cienkie cegły/kamienie znaleźć powinnien być co najmniej 1 Brick między łukiem a posadzką.
Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5511
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: zgrredek »

Bardzo... malownicze.
Ładne drzewo, fajnie wykorzystany kokpit w wozie, ładna faktura muru. Zgadzam się ze Stelario co do wysokości blanek i bramy. No i może jakieś wrota by się przydały, bo co to za brama, która jest ciurkiem otwarta? Chyba, że obowiązują tu standardy z Ankh-Morpork, to spoko.
Wszystko jest dopieszczone i gryzie się z tym trochę... mocowanie konia do wozu. Mogłeś popracować nad jakąś uprzężą.
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: dzidek1983 »

Zachodnia brama a patrzy na wschód ;)
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Janek »

Stelario pisze:Ładne, podoba mi się.
blanki trochę za niskie, mają chronić obrońców a nie ich krocze.
No i ten łuk w bramie jest za blisko pięterka.
Ciężko takie cienkie cegły/kamienie znaleźć powinnien być co najmniej 1 Brick między łukiem a posadzką.
Dzięki! Co do blanek, racja. Akurat tym miejscu musiały mi się skończyć klocki... :/ Miło słyszeć trochę krytki. ;)
zgrredek pisze:Bardzo... malownicze.
Ładne drzewo, fajnie wykorzystany kokpit w wozie, ładna faktura muru. Zgadzam się ze Stelario co do wysokości blanek i bramy. No i może jakieś wrota by się przydały, bo co to za brama, która jest ciurkiem otwarta? Chyba, że obowiązują tu standardy z Ankh-Morpork, to spoko.
Wszystko jest dopieszczone i gryzie się z tym trochę... mocowanie konia do wozu. Mogłeś popracować nad jakąś uprzężą.
Wow, dzięki wielkie! Wrota miałem w planach, a w zasadzie jakąś kratę czy coś. Na górze bramy chciałem też postawić hurdycję (drewniany domek btw), ale pierwsze projekty wyglądały obrzydliwie. Ponadto na 5x10 studów ciężko cokolwiek takiego zmieścić... :P Ano, i powóz. Jeżeli będę miał ochotę to go sobie przerobię. Na uprzęż nie mam za bardzo pomysłów, hehe. ;)
dzidek1983 pisze:Zachodnia brama a patrzy na wschód ;)
Ciiii... Zrobię lustrzane odbicie zdjęcia i git! XD
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7021
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Zachodnia Brama

Post autor: Thietmaier »

Uprząż podpatrz u Karwika :)
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
ODPOWIEDZ