Książkowa 9

Rok urodzenia: 2001

Książkowa 9

Postprzez Silverbrick » 01 cze 2017 01:09

Powracam z Legową konstrukcją nowodworskiego budynku. Tym razem padło na Książkową 9*, która leży prawie na przeciwko Inwestycji Światowida.

*Większość budynków ma swoje nazwy, jeśli jednak takowej zabraknie, nazwą staje się jego adres. Najbardziej znanym, polskim przykładem nazwy-adresu jest chyba słynna Złota 44.

Jest jedną ze najwyższych, a za razem "startowych" konstrukcji Nowodworów (dzielnica jest bardzo młodą częścią Wwy). Oprócz funkcji mieszkalnej, jest tam oddział Banku WBK, tak więc jest i neon.

Edycja: zorientowałem się że coś nie tak z jednym rzędem szyb - jutro poprawię.

Obrazek

Porównanie:

Obrazek

A tutaj wraz z wspomnianym wcześniej MOCem, umiejscowionymi tak jak w oryginale (te płytki, to część dróg rzecz jasna)

Obrazek

Kto wie... może dam radę coraz bardziej zapełniać to MOCami i zrobi mi się wirtualna makieta... chm? ;)

Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Rok urodzenia: 1973

Re: Książkowa 9

Postprzez goldsun » 01 cze 2017 05:39

Na dzień dobry zrób balkony odwróconym tile 1x2.
Takim
Obrazek
Będziesz mieć:
- płasko
- barierkę
Szyby powinny być ustawione bokiem (hint: SNOT - możesz zajrzeć chociażby do naszego FAQ). Wtedy zmieścisz nawet 2 rzędy tych okien obok siebie.

Pomyśl też bardziej nad tym neonem, bo na razie słabo to wygląda.
I nad tymi ulicami też pomyśl, spokojnie da się zrobić pasy ruchu, przejścia dla pieszych itp. Dobrze zrobione ulice dodadzą +10 do ogólnego wizerunku.
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett

Rok urodzenia: 1980

Postprzez przem » 01 cze 2017 09:25

poziom ci się poprawia (o co w sumie nietrudno) - goldsun dobrze ci doradził - idź dalej w tym kierunku to będą z ciebie ludzie :)

Rok urodzenia: 2001

Postprzez Silverbrick » 01 cze 2017 10:50

goldsun napisał(a):Na dzień dobry zrób balkony odwróconym tile 1x2.

Ty, dobry pomysł!

goldsun napisał(a):I nad tymi ulicami też pomyśl, spokojnie da się zrobić pasy ruchu, przejścia dla pieszych itp. Dobrze zrobione ulice dodadzą +10 do ogólnego wizerunku.

Te ulice to było tylko pokazanie lokalizacji budynku A, względem budynku B. Jak się zajmę tą "makietą" to i nawet drzewka dorobię.

Rok urodzenia: 1984

Postprzez Jellyeater » 01 cze 2017 11:00

Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun

Powrót do Nasza twórczość