[FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Kalais »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Obrazek

Widzę, że od kwietnia wisiał tu ten film jako szkic w wordpressie. Musiałem zapomnieć go opublikować :P

Zrobiłem sobie twórczy maraton. Był to również test, czy jestem w stanie na zawołanie wyprodukować film i pogodzić to z codziennym życiem i pracą. Ale zacznijmy od początku. Czytaj więcej » (Uwaga, wchodzisz na własną odpowiedzialność ;) Mega długi post.

https://www.youtube.com/watch?v=XpqTz66Qtuk

Duże zdjęcia i więcej opisu do obejrzenia i poczytania na blogu Kalaisa:
[FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja - Bricks Treasure - LEGO® Blog
Link: http://bricks.kalais.net/pl/post42
Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2016 14:17
Rok urodzenia: 1986

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Pakita »

Fakt, że nikt się jeszcze nie wypowiedział bardzo mnie dziwi... Tak czy inaczej będę pierwsza! :D

Kalais, widziałam Twój filmik z Ninjago już wcześniej, na Twoim koncie na YouTubie. Jakoś szczególnie nie śledzę Twojej twórczości w zakresie robienia filmów, choć bardzo się cieszę, że ktoś wśród Nas robi coś innego ;). Jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że odnosisz w tym co robisz sukcesy, czego Ci bardzo, z całego serca gratuluję (wcześniej nie miałam okazji).

Oględnie rzecz ujmując wszelkie Lego baje mnie nie interesują. Serię Ninjago zaczęłam trawić dopiero ostatnio, gdy modele stały się bardziej w klimacie steampunkowym, jeśli można to tak ująć. Mimo tego wszystkiego muszę przyznać, że akurat ten film, spośród wszystkich Twoich produkcji, przypadł mi do gustu najbardziej. Myślę, że spośród wszystkich Twoich produkcji to właśnie "Dzień z życia ninja" może trafić w gust największej liczby odbiorców. Historia niby prosta, ale finał, choć na pewno trafi do dzieciaków, na twarzy dorosłego też może wywołać uśmiech. Na mojej wywołał :D. No i ,oczywiście, ogląda się bardzo dobrze :).

Widzę, że się ostro wkręciłeś w robienie filmów, i ponieważ sięgasz po kolejne serie, mam nadzieję, że będziesz to kontynuował. Co prawda nie umiem sobie wyobrazić takiego filmiku z Friendsami, ale jak będzie opcja trochę się z nich pośmiać na odpowiednim poziomie, to ja się na to piszę bez najmniejszych protestów ;P. Te wszystkie pudelki i inne podejrzane rasy psów przyprawiają mnie o dreszcze...

[EDIT] W sumie przyszedł mi do głowy pomysł :D. Pudelki i inne mega słodkie zwierzaczki zarażają się wirusem krwiożerczości i wyruszają w miasto siejąc spustoszenie i powszechną odrazę. Na ratunek zwierzakom przychodzi Oliwia i cała jej banda słodko ubranych dziewuszek, które pojmują małe potwory i... przeprowadzają na nich zabiegi spa, dzięki czemu zwierzaki odzyskują swoją słodkość. W końcu szczotkowanie sierści jest w stanie uspokoić każdego. ;P ?? Żeby nie było, pomysł jest prawdopodobnie efektem przedawkowania horrorów z lat 80-tych. Polecam :D.
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: romkoo »

Świetny film. Trzymasz poziom. A co do mega długiego postu, to uważam, że jest w sam raz. Bardzo ciekawie opisana historia powstawania filmu, bardzo dobrze się czytało :)
Awatar użytkownika
Lusiojad
Posty: 138
Rejestracja: 17 mar 2016 21:33
Rok urodzenia: 2003
Lokalizacja: Lipno

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Lusiojad »

Każdy twój film jest bardzo dopracowany. Podziwiam jak szybko ci z nim poszło.
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Silverbrick »

Imponujące. Po raz drugi minifigi z magazynu i trochę własnych tworów. Dowód, że nawet nie będąc regularnym zbieraczem serii można zrobić z tego coś fajnego.
Kalais pisze:Oceniają ludzie odpowiedzialni za LEGO Ninjago
Za film czy serial?
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Kalais »

@Pakita
Dzięki wielki za ten komentarz. Bardzo mi miło :)

A z tymi filmami jest śmiesznie, bo mniej więcej po równo się rozkładają głosy na "ulubiony" film u osób, z którymi rozmawiałem.

Ale friendsów nie tknę :P Jakoś nie mogę zdzierżyć tych lalek. A te zwierzątka też mnie przerażają ;)

Ninjago - hmmm, temat rzeka. Dla mnie głównie to kopalnia świetnych części. Jak byśmy byli dziećmi to na pewno każdy z nas by się tym bawił i za 20 lat wspominał to tak samo dobrze jak my serię Castle czy Pirates...

@romkoo
Thx :) Ah, czyli to Ty byłeś tą osobą która to przeczytała ;)

@Lusiojad
Thx. Sam nadal jestem w szoku, że tak sprawnie udało się to zrealizować.

@Silverbrick (nie wiem czy to przeczytasz, bo złapałeś bana, ale i tak odpowiem :P )
Jasne, to przecież LEGO. Można zbudować wszystko ;)

A oceniają ludzie odpowiedzialni, wydaje mi się, ogólnie za całokształt serii LEGO Ninjago + ludzie z Warner Bros.
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Kalais »

Obrazek

Wreszcie mogę się z Wami podzielić, bo już nie obowiązuje mnie "zmowa milczenia" ;)

Zostałem bonusowym zwycięzcą wybranym przez filmowców z Warner Bros. Mój filmik będzie częścią The LEGO Ninjago Movie! Trafi na duży ekran! Niesamowicie się cieszę! :)
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7068
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Jaskier »

Gratulacje!
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11895
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Kris Kelvin »

To kto zagra w Twoim filmie?
De Niro, Pacino, Tommy Lee Jones???
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [FILM] The LEGO Ninjago Movie - Dzień z życia Ninja

Post autor: Kalais »

Jaskier pisze:Gratulacje!
Dzięki :)
Kris Kelvin pisze:To kto zagra w Twoim filmie?
De Niro, Pacino, Tommy Lee Jones???
Z takich dziadków to tylko Jackie Chan :P

Może Cię też zainteresować Olivia Munn ;)
ODPOWIEDZ