Mała wieś w skali Micro

Awatar użytkownika
Brick Bob
Posty: 63
Rejestracja: 20 lis 2016 23:09
Rok urodzenia: 2002
Kontakt:

Mała wieś w skali Micro

Post autor: Brick Bob »

Ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł na most w skali Micro.... potem zbudowałem rzekę... a reszta jakoś sama się zrobiła ;D
Przy okazji chciałem się pobawić trochę pojazdami i powstały trzy traktorki (jeden bez kabiny), kultywator i przyczepka.
Starałem się w tym MOCu zobrazować trochę taką spokojną, polską wieś. Pola, weekend na plaży, piknik na łące, no i oczywiście krowy na pastwisku zrobionym w sprytny sposób z dostępem do darmowej wody.

Jeżeli ktoś by się zastanawiał, to właśnie trwają żniwa, dlatego część pól jest już pusta, a jedno wypełnione studami (miały imitować wyrośnięte zboże).

Fotki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mały piknik ;D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Filmik: https://youtu.be/iUgj_erINZ8" target="_blank
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017 14:28 przez Brick Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Emotikony są jak dobry narkotyk - niepozorne, ładne i mocno uzależniające ;D
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: Mała wieś w skali Micro

Post autor: Silverbrick »

A wiesz, że nieźle? Takie Architectóre, tylko zamiast miasta mamy coś swojskiego.
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 387
Rejestracja: 07 lip 2016 21:13
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań/Limerick

Re: Mała wieś w skali Micro

Post autor: wallyjarek »

Na pierwszy rzut oka przypomina mi to serie Minekraft, chyba z powodu rzeki ponad poziomem oraz wielkiej ilości widocznych kropek.

Ogólnie fajny pomysł i podoba mi się, jednak rzekę, drogi oraz wszystko co jest o plate ponad płytkę wyrównał do jednego poziomu.

Buduj dalej bo masz fajne pomysły.
Awatar użytkownika
Brick Bob
Posty: 63
Rejestracja: 20 lis 2016 23:09
Rok urodzenia: 2002
Kontakt:

Re: Mała wieś w skali Micro

Post autor: Brick Bob »

wallyjarek pisze:Na pierwszy rzut oka przypomina mi to serie Minekraft, chyba z powodu rzeki ponad poziomem oraz wielkiej ilości widocznych kropek.

Ogólnie fajny pomysł i podoba mi się, jednak rzekę, drogi oraz wszystko co jest o plate ponad płytkę wyrównał do jednego poziomu.

Buduj dalej bo masz fajne pomysły.
Dzięki, aktualnie planuje rozbudować to o kolejne 3 płyki, ale muszę zaopatrzyć się w więcej zielonych elementów, bo jakoś mam ich szczególnie mało.
A te brązowe "polne" drogi są uniesione specjalnie symbolizując wał czy też nasyp na którym są wykonane.
Emotikony są jak dobry narkotyk - niepozorne, ładne i mocno uzależniające ;D
Ciehoo
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2208
Rejestracja: 12 sie 2013 18:56
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Mała wieś w skali Micro

Post autor: Ciehoo »

Most dominuje nad okolicą jakby to był co najmniej Tower Bridge... No i rzeka płynąca meniskiem wypukłym to nie jest najlepsze rozwiązanie nawet w skali mikro:(
---------------------
Mój BRICKSHELF
ODPOWIEDZ