Mały żołnierski fort oraz... ukryty pirat

Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mały żołnierski fort oraz... ukryty pirat

Post autor: Kalais »

Sirius pisze:
Kalais pisze:Czasem żałuję, że nie umiem spędzać czasu gapiąc się na kolesi biegających za piłką, w TV, z browarem w ręku ;)
Mogę Ci z tego zorganizować korki ;)
A praca bardzo fajna. Ma klimat starych serii. Tylko ta ramka mało mi się podoba. Rozumiem, że ma ograniczać groszki, ale jeśli MOC jest tyko na potrzeby zdjęć to widziałbym tu luzem rozsypane. Albo żeby było jeszcze bardziej oldschoolowo - woda z niebieskich bricków snotem.
Haha, dzięki. Wielu jest chętnych ;)
Jaskier pisze:Jeszcze bardziej oldskulowo by było z niebieskich bricków jeden obok drugiego. :P

Ładny, klasyczny. Tylko trochę mały. Ma się wrażenie, że był większy, tylko ktoś go ścisnął, żeby się zmieścił na podstawce. A betonowym podstawkom mówimy stanowcze: NIE. ;P
Nie mam niebieskich bricków ;)

Kurcze, widzę sporo przeciwników podstawki :) Trzeba będzie to uwzględnić przy następnych projektach :)
tripeman pisze:Ja się za to przyczepię do główki Johnny'ego Thundera. Jakoś mi nie pasuje - jak klasyka piratów, to klasyka piratów.
No ale to taki mój osobisty pogląd.
A widzisz, ja nie znałem Johnego, bo przypadł na mój dark age i jest to dla mnie główka jak każda inna. Mam jej parę sztuk z BLa albo Allegro. Jak kupowałem, to nie wiedziałem skąd to, po prostu mi się podobała. I jakoś wybitnie mi pasuje do Blue Coatów :)
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mały żołnierski fort oraz... ukryty pirat

Post autor: Szczepan »

Kalais pisze:A widzisz, ja nie znałem Johnego, bo przypadł na mój dark age i jest to dla mnie główka jak każda inna. Mam jej parę sztuk z BLa albo Allegro. Jak kupowałem, to nie wiedziałem skąd to, po prostu mi się podobała. I jakoś wybitnie mi pasuje do Blue Coatów :)
Ja sam o Johnnym dowiedziałem się może w zeszłym roku. Ale i wcześniej wiedziałem, że nie jest to główka piracka - te znałem na pamięć. Tak tylko narzekam dla zasady - uwielbiam prace utrzymane w starym stylu i wszelkie rozbieżności od razu rzucają mi się w oczy.
Awatar użytkownika
Budowniczy
Posty: 17
Rejestracja: 20 mar 2017 17:17
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań

Re: Mały żołnierski fort oraz... ukryty pirat

Post autor: Budowniczy »

Już kilka razy oglądałem Twój projekt. Przyciąga wzrok, ma odpowiednią wielkość ja bym Ciebie zatrudnił na miejscu producenta :D
Jedna rzecz, która ja sam bym zmienił po zakupie tego zestawu :) to wysokość skał i ich wygląd. Mam tu na myśli zróżnicowanie ich wyglądu i może uniesienie konstrukcji lekko wyżej
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Mały żołnierski fort oraz... ukryty pirat

Post autor: Mateusz92 »

Niby mały budynek, a jednak fort pełną gęba. Podoba mi się zagospodarowanie powierzchni tak, aby dużo się działo, ale jednocześnie całość nie była zagracona. Loch/więzienie w podłodze - super. Doczepie się jednak do tej ramki. Jest za wysoka przez co pierwsze wrażenie jakie miałem to fort w basenie :)
Marzyciel
Posty: 118
Rejestracja: 05 sie 2017 20:43
Rok urodzenia: 1989
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Mały żołnierski fort oraz... ukryty pirat

Post autor: Marzyciel »

Super.Chciałbym mieć taki zestaw.Mi się podobają okna bo w końcu to jest fort i okolice okien i drzwi powinny być wzmocnione bo atakujący właśnie tam będą celować.
ODPOWIEDZ