Pałacyk rodu Tiele-Wincklerów z Bytomia Miechowic

Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11464
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Pałacyk rodu Tiele-Wincklerów z Bytomia Miechowic

Post autor: goldsun »

Benny80 pisze:Goldsun, jak zwykle z rozmachem i... świetnym rezultatem - brawo!
I nie narzekałbym na brak miejsca.. tylko brał się za kolejny projekt, Moszny? ;)
Dzięki.
Przydałby się jakiś projekt dla LegoPL, żeby wydębić tysiące klocków w dark tan. ;-p
Benny80 pisze:Masz fotkę z wnętrza wieży wodnej na technic łańcuchu - ciekawi mnie czy zrobiłeś tak jak ja w S5, czy coś innego wykombinowałeś?
Nie mam zdjęcia, a wnętrze ... jest puste, żadnych rozpychaczy w środku nie ma, wszystko trzyma się na odpowiedniej ilości tile 2x2 na zewnątrz, które idealnie robią okrąg przez wzajemne rozpychanie się. :-)
Wieża aktualnie leży u Wojtka, więc ewentualne zdjęcie dopiero jak pojedzie do Sławkowa ...
dzidek1983 pisze:Projekt "moszny" źle mi się kojarzy ?!?!?! Czy na pewno chcemy to dzieciom pokazywać???
Obrazek
To niech Ci się zacznie kojarzyć dobrze. :-)
Swoją drogą, pierwszy raz byliśmy tam, jak tam jeszcze szpital psychiatryczny był i nie można było do środka wejść.
Ostatnim razem byliśmy z dziećmi chyba 2 lata temu, bo robili tam jakieś zabawy związane z Harrym portierem i Moszna robiła za Hogwart. :-)
Aktualnie już jest tam część hotelowa, restauracja i coś jeszcze - można spokojnie pozwiedzać.
Jedną z większych zalet zameczku w Mosznej jest to, ze dla odmiany, on cały czas istnieje, więc nie trzeba ślęczeć nad zdjęciami z lupą, żeby próbować się dowiedzieć "co tam kiedyś było". :-)
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
ODPOWIEDZ