Blacktron I fregata c.d.n -parę nowych fotek

Awatar użytkownika
przem
Posty: 746
Rejestracja: 08 cze 2014 10:36
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Katowice

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: przem »

ni ma problema ;)
Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Amal »

Leegvaan pisze: Wiem ze do nich nie ma instrukcji myslalem ze jednak ktos gdzies jakies stworzyl . Ale bardzo chcialbym te modele zobaczyc !!:)
Zdarzają się instrukcje do małych modeli, bo to jest najłatwiejsze. Widziałem także instrukcje do niektórych modeli M-Tron - zrobione byłe świetnie modele i instrukcje - wprowadziłem do modeli niewielkie korekty. Do modeli pozostałych podserii - nie spotkałem. Co do Blacktrona, to w ogóle są najtrudniejsze, bo czerń klocków skutecznie ogranicza podglądanie szczegółów. Co do zdjęć... niechętnie ale prezentuję zdjęcia robione przeze mnie na wystawie w Swarzewie. Technicznie są do "czterech liter". Miały służyć wyłącznie skatalogowaniu rozmieszczenia modeli w muzeum. Jedno pochodzi z placu budowy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ubolewam, że blacktronowych konstrukcji alternatywnych jest tak mało, bo są naprawdę bardzo udane.
W celu obejrzenia na żywo - zapraszam do siebie.
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
Satariel
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2016 03:35
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Kraków

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Satariel »

Co do instrukcji modeli alternatywnych to miałem kiedyś bardzo ambitny plan zrobienia ich chociażby w LXFie, ale poprzez chroniczny brak czasu na tym się skończyło. Może kiedyś uda się do tego wrócić.
Gdybym kiedyś przejeżdżał przez Łódź to wcześniej dam znać - może udałoby się wygospodarować trochę czasu na małą sesję fotograficzną. To by mi ułatwiło sprawę.
A co do recenzji to jestem za - z chęcią bym o tym poczytał :D
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Co do zdjęć... niechętnie ale prezentuję zdjęcia robione przeze mnie na wystawie w Swarzewie. Technicznie są do "czterech liter". Miały służyć wyłącznie skatalogowaniu rozmieszczenia modeli w muzeum. Jedno pochodzi z placu budowy.


Amal te modele sa Extra a fotki tez :) - na pewno milion razy lepsze od moich :D ten duży kroczący z bazy zawsze mi sie najbardziej podobał :) muszę kiedyś to na żywo zobaczyć ale widzę że dałeś radę :D
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Czekam na czesci i wracam do pracy :) pomalu zadaszenie .ciagle brak paneli 6x5x1 i 12x4x1 by ruszyc ze srodkiem...
Awatar użytkownika
Kocur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 571
Rejestracja: 16 gru 2014 07:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Kocur »

Fregata robi powalające wrażenie, tylko proszę wrzuć więcej fotek z budowy, możliwie dokładnych. Zasadniczo jest super i czekam na więcej :)
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger
- Samael
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Kocur pisze:Fregata robi powalające wrażenie, tylko proszę wrzuć więcej fotek z budowy, możliwie dokładnych. Zasadniczo jest super i czekam na więcej :)
Jak cos nadbuduje i znaje czas by odkurzyc model by zrobic foty to bedzie relacja . Poki co prace praktycznie stoja... potrzebuje konktretne czesci ale teraz mam szereg oplat wiec do lutego bedzie bez rewelacji.
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Jak wczoraj zobaczylem czesc modelu od strony sciany to dotarlo do mnie ze na wystawe w Bytomiu nie wyrobie .... zalamka...
Załączniki
1483226639573.jpg
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11464
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: goldsun »

Leegvaan pisze:Jak wczoraj zobaczylem czesc modelu od strony sciany to dotarlo do mnie ze na wystawe w Bytomiu nie wyrobie .... zalamka...
Zrób to jako stocznia, albo warsztat.
Dołóż do tego mechaników, jakieś maszyny, jakieś leżące części i zrób, że ten stateczek jest dopiero budowany/remontowany. :-)
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Witajcie.dlugo mnie nie bylo .model stal nieruszony ale od wczoraj ruszyly ponownie prace . W miedzyczasie zaczalem budowac fregate XIX wieczna ... bede mial chwile to wrzuce pare blacktronowych fotek zadaszenia fregaty . Kiefys moze ja skoncze hahaha pozdrowionka wszystkim
ODPOWIEDZ