Blacktron I fregata c.d.n -parę nowych fotek

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Jaskier »

Kadłub na górze będzie taki łysy?
Przeszklone sekcje zapowiadają się fenomenalnie. Zarówno ta dziobowa, jak i te na burtach.
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Jaskier pisze:Kadłub na górze będzie taki łysy?
Przeszklone sekcje zapowiadają się fenomenalnie. Zarówno ta dziobowa, jak i te na burtach.
chce wsadzic pneumatyke do ramp i może jakies 9V więc na górze będa mostki z przełącznikami poukrywanymi :) będa ze 2 podłużne wieżyczki chyba .... płaski nie bedzie ...wg mnie i tak juz jest za płaski ... zastanawiam sie jeszcze nad zrobieniem hangaru na 2 blacktronowych mysliwców z górnym dachowym otwieraniem (pomysł sie tworzy) :) no i jakies detale po drodze dla zniekształcenia powierzchni... rury satelitki i inne :)
Awatar użytkownika
Satariel
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2016 03:35
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Kraków

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Satariel »

Jestem pod wrażeniem.
Od jakiegoś czasu składałem swoją fregatę Blacktrona - ale teraz widzę że moje maleństwo to będzie ledwo kanonierka :D
Życzę wytrwałości no i z niecierpliwością czekam na dalsze efekty prac.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Satariel pisze:Jestem pod wrażeniem.
Od jakiegoś czasu składałem swoją fregatę Blacktrona - ale teraz widzę że moje maleństwo to będzie ledwo kanonierka :D
Życzę wytrwałości no i z niecierpliwością czekam na dalsze efekty prac.
Pozdrawiam serdecznie.

Dzieki :D . Ciekawy jestem jak wygląda twoja fregata :) . nieważne czy duża czy mała ważne że to BLACKTRON! :D

jak aniołek da na gwiazdke jakies fundusze to może zdąrze sie z tym zameldować na wystawie w Bytomiu w marcu ale na pewno bedzie to wersja pierwotna (goła) bez 9V i pneumatyki tylko systemowa budowla :)
Awatar użytkownika
Satariel
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2016 03:35
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Kraków

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Satariel »

Na razie mam zbudowany wstępny model - teraz pozostaje wzmacnianie konstrukcji. Z tego względu niestety musiałem zrezygnować z tego z czego Blacktron słynie - modułowości. To znaczy moduły są - ale już niestety na stałe. Jak to tylko trochę ogarnę postaram się zrobić jakieś zdjęcia - może w Święta się uda.
Miałem małe problemy z zamontowaniem wewnętrznych śluz pomiędzy przedziałami bojowymi - aktualnie są dwa, a modułem sypialnym. teraz jest tam baaaardzo ciasno i w przyszłości przewiduję przeróbkę.
Niestety nie udało mi się rozwiązać przejść pomiędzy innymi modułami (transportowym, dowodzenia oraz desantowym), ale może i ten problem z czasem da się rozwiązać.
Jedyne z czego jestem w miarę zadowolony to dość solidne uzbrojenie - samej kanonierki i oddziału szturmowego :D
Teraz kompletuję załogę no i osprzęt dodatkowy - w tej chwili około 40 figurek :D
Jestem też szczęśliwym posiadaczem:
dwóch zestawów 6987, Message-Intercept Base
pięciu zestawów 6876, Alienator,
pięciu zestawów 6894 Invader,
pięciu zestawów 6954 Renegade - niestety bez oryginalnych tilów 3068bp07
trzech zestawów 6941 Battrax - jeden niestety niekompletny - brak dwóch bricków 3004p05
czterech zestawów 1875 Meteor
i na pewno nie jest to moje ostanie słowo :D
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w Bytomiu
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Satariel pisze:Na razie mam zbudowany wstępny model - teraz pozostaje wzmacnianie konstrukcji. Z tego względu niestety musiałem zrezygnować z tego z czego Blacktron słynie - modułowości. To znaczy moduły są - ale już niestety na stałe. Jak to tylko trochę ogarnę postaram się zrobić jakieś zdjęcia - może w Święta się uda.
Miałem małe problemy z zamontowaniem wewnętrznych śluz pomiędzy przedziałami bojowymi - aktualnie są dwa, a modułem sypialnym. teraz jest tam baaaardzo ciasno i w przyszłości przewiduję przeróbkę.
Niestety nie udało mi się rozwiązać przejść pomiędzy innymi modułami (transportowym, dowodzenia oraz desantowym), ale może i ten problem z czasem da się rozwiązać.
Jedyne z czego jestem w miarę zadowolony to dość solidne uzbrojenie - samej kanonierki i oddziału szturmowego :D
Teraz kompletuję załogę no i osprzęt dodatkowy - w tej chwili około 40 figurek :D
Jestem też szczęśliwym posiadaczem:
dwóch zestawów 6987, Message-Intercept Base
pięciu zestawów 6876, Alienator,
pięciu zestawów 6894 Invader,
pięciu zestawów 6954 Renegade - niestety bez oryginalnych tilów 3068bp07
trzech zestawów 6941 Battrax - jeden niestety niekompletny - brak dwóch bricków 3004p05
czterech zestawów 1875 Meteor
i na pewno nie jest to moje ostanie słowo :D
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w Bytomiu



Wow. Jesli masz tyle sekcji to to nie moze byc malenstwo ! Jesli chcesz moge ci poslac fotki moich sluz miedzy przedzialami .moze jakos ci to pomoze ;) widze ze jestes prawdziwym fanem blacktrona .chyba wiekszym niz ja ;) ja mam 3 i pol bazy M .I.B. 6987 3 alienatory 2 invadery i 2 niekompletne 1 batraxxa i 1 renegata . Pogadaj o tilach z kolega Tripemanem. On ma ich pelno. Sam od niego bralem 12 !! Sztuk ;)
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

Re: Blacktron I fregata c.d.n

Post autor: Leegvaan »

Leegvaan pisze:
Satariel pisze:Na razie mam zbudowany wstępny model - teraz pozostaje wzmacnianie konstrukcji. Z tego względu niestety musiałem zrezygnować z tego z czego Blacktron słynie - modułowości. To znaczy moduły są - ale już niestety na stałe. Jak to tylko trochę ogarnę postaram się zrobić jakieś zdjęcia - może w Święta się uda.
Miałem małe problemy z zamontowaniem wewnętrznych śluz pomiędzy przedziałami bojowymi - aktualnie są dwa, a modułem sypialnym. teraz jest tam baaaardzo ciasno i w przyszłości przewiduję przeróbkę.
Niestety nie udało mi się rozwiązać przejść pomiędzy innymi modułami (transportowym, dowodzenia oraz desantowym), ale może i ten problem z czasem da się rozwiązać.
Jedyne z czego jestem w miarę zadowolony to dość solidne uzbrojenie - samej kanonierki i oddziału szturmowego :D
Teraz kompletuję załogę no i osprzęt dodatkowy - w tej chwili około 40 figurek :D
Jestem też szczęśliwym posiadaczem:
dwóch zestawów 6987, Message-Intercept Base
pięciu zestawów 6876, Alienator,
pięciu zestawów 6894 Invader,
pięciu zestawów 6954 Renegade - niestety bez oryginalnych tilów 3068bp07
trzech zestawów 6941 Battrax - jeden niestety niekompletny - brak dwóch bricków 3004p05
czterech zestawów 1875 Meteor
i na pewno nie jest to moje ostanie słowo :D
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w Bytomiu



Wow. Jesli masz tyle sekcji to to nie moze byc malenstwo ! Jesli chcesz moge ci poslac fotki moich sluz miedzy przedzialami .moze jakos ci to pomoze ;) widze ze jestes prawdziwym fanem blacktrona .chyba wiekszym niz ja ;) ja mam 3 i pol bazy M .I.B. 6987 3 alienatory 2 invadery i 2 niekompletne 1 batraxxa i 1 renegata . Pogadaj o tilach z kolega Tripemanem. On ma ich pelno. Sam od niego bralem 12 !! Sztuk ;)
buduje jeszcze blacktronowego mission commandera (6986 chyba) mam jakies 70 % i mam blactronowa wersje futuronowego monoraila ale bez szyn i pociagu.
Awatar użytkownika
Leegvaan
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2016 18:23
Rok urodzenia: 1986

c.d Blacktron I fregata - parę nowych fotek

Post autor: Leegvaan »

Obrazekkabina pilotów i wylot hangaru by Borys Legierski, on Flickr



dorzucam parę nowych fotek fregaty https://flic.kr/s/aHskKpHg2Y ... jeśli są pytania to śmiało :D
Ostatnio zmieniony 25 gru 2016 19:02 przez Leegvaan, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Satariel
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2016 03:35
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Kraków

Re: Blacktron I fregata parę nowych fotek c.d.n

Post autor: Satariel »

Robi wrażenie :D
Ciężko to będzie przebić pod jakimkolwiek względem. Parę rozwiązań mamy podobnych :D
Jak tylko skończę przebudowę modułu sypialnego postaram się zrobić lepszej jakości zdjęcia i założyć konto na Flickr.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: c.d Blacktron I fregata - parę nowych fotek

Post autor: Janek »

Trochę większe foty wrzucaj przed BBCode. Odpowiednich rozmiarów jest kilka. :P
Ale generalnie model robi duże wrażenie. Czekam na końcowy efekt. ;)
ODPOWIEDZ