Drobiazgi SERVATORA

Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: romkoo »

I pękło 40 000, gratulacje!
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: SERVATOR »

Faktycznie jest 40k. Dzięki za info. :)
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: SERVATOR »

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: jetboy »

Znowu ten ścigacz Rey? Będę się bał otworzyć kolejny post od Ciebie :)

Wesołych Świąt :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: SERVATOR »

Jet. Specjalnie dla Ciebie nie otworzyłem nowego wątku, bo spodziewałem się takiego właśnie komentarza. ;)
A że mam już elementy na jeszcze jeden zestaw z tej fabryki, to przy publikacji odpowiednio wcześniej uprzedzę Cię na PW, żebyś nie zobaczył czegoś czego później nie będziesz mógł odzobaczyć. ;)

A bardziej na serio. Ty piszesz,że masz dość tych modyfikacji ale części ludziom na IG/FB się one podobają. Niektórzy dość znani/popularni użytkownicy IG wrzucają je nawet do swoich relacji czy postów - czyli robią zdecydowanie więcej niż tylko jedno kliknięcie w serduszko pod obrazkiem.
Awatar użytkownika
marki
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3173
Rejestracja: 17 sty 2014 13:42
Rok urodzenia: 1970
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: marki »

SERVATOR pisze:Faktycznie jest 40k. Dzięki za info. :)
40 K . Dla kogo?
Tak czy siak trzeba się promować:)
Gratulacje i wesołych świąt :)
***** ***
___________________________________
Marek do garów, Ania do klocków! :)
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 869
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: Insomnia »

Jak to mawiają starzy Indianie - festive as fuck :) Jak dla mnie super. Kolorowo i świątecznie.
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: Fuku »

SERVATOR pisze:Jet. Specjalnie dla Ciebie nie otworzyłem nowego wątku, bo spodziewałem się takiego właśnie komentarza. ;)
A że mam już elementy na jeszcze jeden zestaw z tej fabryki, to przy publikacji odpowiednio wcześniej uprzedzę Cię na PW, żebyś nie zobaczył czegoś czego później nie będziesz mógł odzobaczyć. ;)

A bardziej na serio. Ty piszesz,że masz dość tych modyfikacji ale części ludziom na IG/FB się one podobają. Niektórzy dość znani/popularni użytkownicy IG wrzucają je nawet do swoich relacji czy postów - czyli robią zdecydowanie więcej niż tylko jedno kliknięcie w serduszko pod obrazkiem.
Choinka świetna, choć to nic nowego, ale jak pomysł jest dobry, to można to wykorzystywać przy różnych okazjach. Całość wygląda ładnie i świątecznie, na pierwszy rzut oka w tym pojeździe nie widziałem śmigacza Rey, więc to na +. Co do IG to ostatnio jak się bardziej wczytywałem w legowe posty i komentarze to ogarniał mnie wielki krindż. Ludzie piszą o dość słabych modelach że są piękne i błagają o instrukcje. Więc nie ma się co sugerować ludźmi na IG. Ogólnie chyba kończę swoją aktywność na IG, nie oczekiwałem wiele, ale ogólnie mam dobre modele i przez pół roku nie udało mi się uzbierać nawet 100 followersów, to już na flickrze szybciej mi przybywa. Ludzie wrzucający jakieś pierdoły, zdjęcia ludzików czy zestawów mają po kilka tysięcy. Szkoda gadać
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: SERVATOR »

Fuku pisze:Więc nie ma się co sugerować ludźmi na IG.[...] Ludzie wrzucający jakieś pierdoły, zdjęcia ludzików czy zestawów mają po kilka tysięcy. Szkoda gadać
Nie trzeba się nimi "sugerować" ale jak ktoś ma mordkę ucieszyć widokiem "jakieś pierdoły, zdjęcia ludzików czy zestawów" to dlaczego im tego nie umożliwić?
Ja na przykład bardzo lubię fajne zdjęcia ludzików. :)
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 869
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Drobiazgi SERVATORA

Post autor: Insomnia »

Fuku pisze:Ogólnie chyba kończę swoją aktywność na IG, nie oczekiwałem wiele, ale ogólnie mam dobre modele i przez pół roku nie udało mi się uzbierać nawet 100 followersów, to już na flickrze szybciej mi przybywa. Ludzie wrzucający jakieś pierdoły, zdjęcia ludzików czy zestawów mają po kilka tysięcy. Szkoda gadać
Nie zniechęcaj się. Poświęć chwilę i zrób sobie listę hashtagów związanych z Lego. Możesz ich użyć 30 pod jednym zdjęciem i tak właśnie trzeba robić. Często użycie niszowego hashtagu da Ci więcej niż jakiegoś popularnego. Używanie hashtagów typu #lego to raczej tylko obowiązek. Przez to, że wszyscy go używają raczej niczego nie daje. Jeśli wklejasz modele SW to powinieneś poszukać profili, które zajmują się stricte SW i mają swoje hastagi a następnie używać ich pod swoimi postami. Używanie hashtagów profili przeklejających fajne modele Lego zbudowane przez kogoś innego to też dobry pomysł bo jak Cię opublikują to więcej ludzi znajdzie Twój profil.
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
ODPOWIEDZ