Poranny trening

Awatar użytkownika
hippotam
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4484
Rejestracja: 14 maja 2013 19:43
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Poranny trening

Post autor: hippotam »

Ciekawe są kolory maskujące. Nijak mi nie pasują do tego co zbudowałeś, ale technika świetnie się nadaje do budowania militarnego. Proste a efektowne. Wodospad też ciekawy.
Chłopie, masz taki talent że szkoda Twojego czasu na takie składanie klocków bez planu i schematu.
Ananas
Posty: 343
Rejestracja: 19 lip 2013 22:15
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Opole

Re: Poranny trening

Post autor: Ananas »

A ja zamarudzę, że kolor wody mi kompletnie nie odpowiada. Przezroczysty i każdy odcień przezroczysto-niebieskiego byłby lepszy. I trochę dziwnie się ta woda odbija od skały. :p
A skałka, roślinność i domek miodzio (no, może oprócz tych kolorków).
Awatar użytkownika
rutek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2699
Rejestracja: 15 maja 2013 07:05
Rok urodzenia: 1970
Kontakt:

Re: Poranny trening

Post autor: rutek »

Jedna ze słabszych, Twoich prac, a obejrzałem chyba wszystkie. Nie ma co się przejmować - tak to jest, raz się robi coś genialnego, a raz coś przeciętnego.
Parę rzeczy mi się podoba, a parę nie. Np.: super jest pomysł z wodą, ale kolor kojarzy mi się z szambem - Fukushima?
I kamuflaż ze starego radzieckiego bunkra -pomysł nawet, nawet, ale nie te kolory. Szkoda, bo przy jakichś innych kolorach byłoby ok.
Czegoś mi tu brakuje - klimatu, odpowiednich kolorów, jakichś drobiazgów.
________________________________________________________________
Nie pytaj Co ZT może zrobić dla Ciebie. Zapytaj co Ty możesz zrobić dla ZT!
BRICKSHELF FLICKR
LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Poranny trening

Post autor: LL »

Jerac pisze:Nie przejmuj się - w momencie kiedy zaczniesz zarabiać odkryjesz nagle że na Lego możesz odłożyć tyle samo co do tej pory, bo nagle pojawiają się też inne wydatki.
Tyle samo na pewno nie.
zgrredek pisze:Jedno co jeszcze dostrzegłem, to dno rzeki powinno być w kolorze innym niż zielony.
Ach, rzeczywiście, nie zwróciłem na to uwagi.
Smigol pisze:Po oglądnięciu szczegółów muszę przyznać, że nawet się nie spodziewałem, że dach jest zrobiony w tak prosty sposób.
zgrredek pisze:Widać teraz, że budując w prosty, a nawet banalny sposób, uzyskałeś niebanalny wygląd.
Chyba kris kiedyś powiedział coś co mi się bardzo spodobało: "po Bożemu, klocek na klocku" :).
hippotam pisze:Chłopie, masz taki talent że szkoda Twojego czasu na takie składanie klocków bez planu i schematu.
Wy dorośli inaczej do tego podchodzicie. Wy snujecie projekty, plany, i to w większości długoterminowe. A my, młodzi, mamy czasu pod dostatkiem (no, może przesadzam, kto ma w dzisiejszych czasach wolnego czasu pod dostatkiem) więc nam go nie szkoda.
A z tym talentem to przesadzasz, hippo. Na tym forum są dziesiątki, a na świecie setki lepszych, przy których czuję się jak pięciolatek. I to dobrze, bo ciągle próbuję im dorównać, więc więcej się staram.
Havoc pisze:Tak. Wodospad to pierwsze co wpadło mi w oko. Super pomysł.
crises pisze:Patent z szybkową wodą jest świetny. Szczególnie "wodospad" jest wart uwagi. Podoba mi się balustrada i dach budynku. Japońska architektura przez swoją egzotyczność jest bardzo ciekawym tematem, a Tobie udało się odwzorować charakterystyczne elementy.
Dziękuję bardzo :).
rutek pisze:a obejrzałem chyba wszystkie
O, miło mi to słyszeć. Jest ktoś kto widział większość moich wypocin.
rutek pisze:Parę rzeczy mi się podoba, a parę nie. Np.: super jest pomysł z wodą, ale kolor kojarzy mi się z szambem - Fukushima?
No i jednym się podoba ten kolor a innym nie, i co ja mam w takiej sytuacji powiedzieć?
A Fukushima to chyba znajduje się gdzieś indziej w czasie i przestrzeni :).
Legofan pisze:A ja zamarudzę, że kolor wody mi kompletnie nie odpowiada. Przezroczysty i każdy odcień przezroczysto-niebieskiego byłby lepszy. I trochę dziwnie się ta woda odbija od skały. :p
A skałka, roślinność i domek miodzio (no, może oprócz tych kolorków).
rutek pisze:Jedna ze słabszych, Twoich prac, a obejrzałem chyba wszystkie. Nie ma co się przejmować - tak to jest, raz się robi coś genialnego, a raz coś przeciętnego. [...] I kamuflaż ze starego radzieckiego bunkra -pomysł nawet, nawet, ale nie te kolory. Szkoda, bo przy jakichś innych kolorach byłoby ok. Czegoś mi tu brakuje - klimatu, odpowiednich kolorów, jakichś drobiazgów.
Nie bardzo się przejmuję, choć krytykę oczywiście zachowam na przyszłość. Któraś praca przecież musi być tą najsłabszą, a że ta wypada według Ciebie, mrutku na szarej końcówce to trudno :).




Enyłej, dziękuję za wszystkie (i to tak liczne) komentarze!
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2549
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Poranny trening

Post autor: Toltomeja »

LL pisze:Wy dorośli inaczej do tego podchodzicie. Wy snujecie projekty, plany, i to w większości długoterminowe. A my, młodzi, mamy czasu pod dostatkiem (no, może przesadzam, kto ma w dzisiejszych czasach wolnego czasu pod dostatkiem) więc nam go nie szkoda.
Oj, chłopie... Rozpędziłeś się. Skoro masz czasu pod dostatkiem, to możesz go poświęcić na nieustanne ulepszanie konstrukcji i TYM BARDZIEJ powinieneś dojść z konstrukcją do perfekcji. Z planem czy bez, to już inna sprawa. Takie moje zdanie.
No i to "wy dorośli"... Jakoś mnie rozbawiło, przecież wszyscy tu są piękni i młodzi, jak nie ciałem to duchem :)

Dobra, a na temat pracy: jakaś dziwna taka. Gdzie się podziały ładne skały, tutaj nie ma ani slope'a. Dach jest bardzo udany, ale znowu: skąd te koszarowe ściany?
Sam nie wiem... Te rozsypane czarno-przezroczyste płytki też chyba nie są trafione.
No sorry. Nie hejtuję dlatego, że mam zły humor czy coś. Po prostu wiem że z Tobą można szczerze i nieraz widziałem na co Cię stać.
Więc pokaż na co!
LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Poranny trening

Post autor: LL »

Toltomeja pisze:Skoro masz czasu pod dostatkiem
Nie dosłownie, ale jednak więcej niż reszta ludzi uprawiających to hobby, którzy mają wolne tylko wieczory i to oczywiście nie zawsze.
Toltomeja pisze:No i to "wy dorośli"... Jakoś mnie rozbawiło, przecież wszyscy tu są piękni i młodzi, jak nie ciałem to duchem :)
W takim razie przepraszam wszystkich tych, których uraziłem :).
Toltomeja pisze:jakaś dziwna taka. Gdzie się podziały ładne skały, tutaj nie ma ani slope'a.
I tak miało być, żadnego slope'a w skałach. Chciałem spróbować czegoś innego. To, że zdaniem widzów jest to nieudana próba to już inna sprawa.
Toltomeja pisze:No sorry. Nie hejtuję dlatego, że mam zły humor czy coś. Po prostu wiem że z Tobą można szczerze i nieraz widziałem na co Cię stać.
Więc pokaż na co!
Znasz mnie, nie obrażam się za to, że ktoś mówi do mnie szczerze, a wręcz przeciwnie, cieszę się :).
A do klimatów japońskich wrócę po CCC, jeszcze będziesz ze mnie dumny :).
Ananas
Posty: 343
Rejestracja: 19 lip 2013 22:15
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Opole

Re: Poranny trening

Post autor: Ananas »

LL pisze:...że zdaniem widzów jest to nieudana próba to już inna sprawa.
Nie wszystkich, lubię takie skały. :)
ODPOWIEDZ