Kochanie, wróciłem wcześniej!

Awatar użytkownika
hippotam
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4484
Rejestracja: 14 maja 2013 19:43
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Kochanie, wróciłem wcześniej!

Post autor: hippotam »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Bardzo lubię konkursy Nexusa, bo dzięki twardym terminom udaje mi się zmobilizować do budowania. Ten etap był dłuższy i pewnie dlatego poczułem że mam czas i nie muszę się spieszyć. No i skończyło się jak zawsze. Ostatni dzień, szósta po południu i zalew adrenaliny, bo przecież trzeba było coś zbudować.

Temat zadania to pokazać coś z 1963 roku (-50 lat) i potem to samo, w roku 2063 (+50). Wymyśliłem sobie dużą, fajną pracę, taką na całą płytę bazową, ale oczywiście nie było szans na realizację w jeden wieczór. Jak trwoga, to trzeba robić miniaturki. Wymyśliłem sobie zatem, żeby iść na skróty i zilustrować klasyczną, niepoddającą się czasom scenkę nakrycia żony z kochankiem. Wyszło tak:

1963:
Obrazek

2063:
Obrazek

Nie ma oszustwa, są dwie prace:
Obrazek

Pierwotnie, kochankiem z roku 2063 był robot, ze specjalną funkcyjną końcówką zamiast dłoni, ale okazało się to zbyt dosłowne. Ufok z UFO Attack był zbyt mało sexy, dopiero kosmita z Toy Story przypasował. Miałem sporo zabawy z wybieraniem detali do wersji 20-to wiecznej i wymyślaniem czy się zmienią za 100 lat i w co.

Galeria: tutaj
ODPOWIEDZ