PZM 9 "Mocny" - 1920+ Collab Project

Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 391
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PZM 9 "Mocny" - 1920+ Collab Project

Post autor: romkoo »

glaz_pimpur pisze:Bardzo fajne to bydlę, aż rozsadza tą scenkę. Podobają mi się nogi, nie są za grube. Za to uciekające kury są zbyt statyczne;) No i hełm trzeba koniecznie wymienić na pilotkę.
Dzięki. Nad tą pilotką będę musiał pomyśleć.
lechkulina pisze:romkoo fajnie wyszło, szczególnie brzozy i mech mi się podobają - ten ostatni miał być dużą konserwą i jest, a dzięki ciekawej teksturze pancerza nie jest nudny czy monotonny. Kurcze obie prace bardzo do siebie pasują, aż chciało by się zobaczyć na jednym zdjęciu wszystkie razem :)

Pozdrawiam

lech
Dzięki, na najbliższej wystawie na pewno staną razem.
Kris Kelvin pisze:Bardzo dobre. Takie solidne 7/10. Dodatkowy punkt za brak młyna czyli razem 8.
Dzięki bardzo :) więc dobrze, że zrezygnowałem z młyna, całe 8 /10 no no, teraz dopiero to czuje presję zabierając się za następny projekt ;)
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: PZM 9 "Mocny" - 1920+ Collab Project

Post autor: Sirius »

Świetnie poradziłeś sobie z mało widowiskowym mechem. Całość prezentuje się bardzo dobrze, podoba mi się, że zgodnie z pierwowzorem całość utrzymana jest w stonowanych kolorach.
Awatar użytkownika
ctr_bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 301
Rejestracja: 07 lis 2018 12:09
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: PZM 9 "Mocny" - 1920+ Collab Project

Post autor: ctr_bricks »

Mała, bardzo przyjemna praca, świetne połączenie kolorów! Ścieżka w dark orange to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w połączeniu z trawą w olive green. Mimo że mamy sporo plateów na terenie mamy fajną roźnicę poziomów, ale po Twoim Tattoine widać, że modelowanie terenu z plate to nie problem. Drzewa też fajnie, że są ciemniejsze, a nie zwykły green. Jedynie co to bym zmienił, to pobawił się wysokością kłosów, bo rzuca się w oczy, że są bardzo symetrycznie ustawione (max kilkanaście sztuk wyciągną o 1/2 plate w górę) i ew. leciutko wygiął flexy w brzozach, ale to detale. Jeszcze raz brawo!
____________________________________________
MOCs: FlickrInstaReddit
ODPOWIEDZ