Viking Village Stave Church

Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Viking Village Stave Church

Post autor: Sirius »

glaz_pimpur pisze:W pierwszej chwili myślałem, że to świątynia Wang w Bierutowicach. Ale potem porównałem że zdjęciami i widać subtelne różnice;)

Bardzo ładnie ci to wyszło. Pora roku też.
Dzięki. Wang i Gol to ten sam typ kościołów klepkowych, wszystkie są budowane podobnie, a Wang jest u nas najpopularniejszy, więc spodziewałem się, że takie będą skojarzenia ;)

@Solic - dzięki.

@jetboy @Mateusz - robienie zdjęć kiepsko mi idzie, a ich obrabianie jeszcze gorzej ;) mam nadzieję, że następne prace będę już fotografował ze statywem to może uda się uzyskać lepsze efekty.

@Tolto - widziałem ten kościół, chyba nawet na jakiejś integracji go pokazywałeś. Ma ładny kształt, ma prezbiterium, z którego ja zrezygnowałem, ale przez to, że jest cały czarny to słabo się prezentuje, a przynajmniej ciężko go dobrze pokazać na zdjęciu. Myślę, że gdyby był chociaż dwukolorowy to dużo by zyskał w prezentacji.
Kris Kelvin pisze:I ja przyłączę się do pochwał. Bardzo zgrabna praca i w sumie nie ma się do czego przyczepić. Mocne 7/10.
No może trochę więcej śniegu bym dowalił na dachy.
Od Ciebie to jak 14/10 :D
Białe serki mi się kończyły :(
Jaskier pisze:Bardzo ładne, ale teraz bierz się za teren, żeby to spasować do makiety. :P
Te 14 BP? :D
ODPOWIEDZ