Oblężenie Zamku

Awatar użytkownika
Biały_Bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 368
Rejestracja: 11 gru 2015 13:41
Rok urodzenia: 1988
Kontakt:

Oblężenie Zamku

Post autor: Biały_Bricks »

Z racji, że od dłuższego czasu nic nie publikowałem, czas nadrobić zaległości, tym bardziej że praca miała swój debiut na Targach Hobby 2019.

Opóźnienie w publikacji spowodowane było tym, że nie potrafiłem zrobić dobrych zdjęć, na szczęście ostatecznie poratowali mnie Janek i CTR69 , za co wielkie dzięki dla nich;)

Praca przedstawia oblężenie zamku przez rycerzy Lwa, jako obrońcy rycerze smoka, resztę widać na zdjęciach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Oblężenie Zamku

Post autor: Kris Kelvin »

Wygrali czy nie, bo nie wiem czy warto poświęcać uwagę?
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
Biały_Bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 368
Rejestracja: 11 gru 2015 13:41
Rok urodzenia: 1988
Kontakt:

Re: Oblężenie Zamku

Post autor: Biały_Bricks »

Sprawa nie jest do końca rozstrzygnięta, z jednej strony rycerze Lwa mają taran, ale rycerze Smoka już czekają w bramie ze smołą.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Oblężenie Zamku

Post autor: glaz_pimpur »

Trochę niefartowne ujęcie. Moje pierwsze skojarzenie było takie, że wszyscy się obrazili i stanęli tyłem do fotografa:) Brak jakiejkolwiek dynamiki u tych ludzików całkowicie odwrócił moją uwagę od reszty pracy.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Oblężenie Zamku

Post autor: Kris Kelvin »

To prawda, trochę statycznie. Ja rozwiązałbym to w typowy dla siebie sposób czyli likwidując większość ludzików :)

Za to taran wygląda znakomicie.

7/10 za całość.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
MattPro
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2020 18:59
Rok urodzenia: 1989

Re: Oblężenie Zamku

Post autor: MattPro »

Gitara:]
Jeszcze dodal bym linki zwisajace z murow i jak wrogowie probuja sie wspiac , ale to tylko taki maly watek ;p
Awatar użytkownika
Biały_Bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 368
Rejestracja: 11 gru 2015 13:41
Rok urodzenia: 1988
Kontakt:

Re: Oblężenie Zamku

Post autor: Biały_Bricks »

glaz_pimpur pisze:Trochę niefartowne ujęcie. Moje pierwsze skojarzenie było takie, że wszyscy się obrazili i stanęli tyłem do fotografa:) Brak jakiejkolwiek dynamiki u tych ludzików całkowicie odwrócił moją uwagę od reszty pracy.
Faktycznie, ujęcie troche niefartowne, ale bokiem wyglądałoby jeszcze gorzej, także była to tak naprawdę jedyna alternatywa na fajne ujęcie.
Kris Kelvin pisze:To prawda, trochę statycznie. Ja rozwiązałbym to w typowy dla siebie sposób czyli likwidując większość ludzików :)

Za to taran wygląda znakomicie.

7/10 za całość.
7/10 od Ciebie traktuję jako wielki komplement :D Jeśli chodzi o statykę całej pracy, powiem szczerze takie było moje założenie, jest to moment przed atakiem, wszyscy prężą muskuły i czekają na znak do rozpoczęcia oblężenia.
MattPro pisze:Gitara:]
Jeszcze dodal bym linki zwisajace z murow i jak wrogowie probuja sie wspiac , ale to tylko taki maly watek ;p
Tak jak pisałem wyżej, jest to wstępna faza ataku, lada moment taran podjedzie pod bramę i liny oraz drabiny również pójdą w ruch ;)
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Oblężenie Zamku

Post autor: Kris Kelvin »

bialy12344 pisze: 7/10 od Ciebie traktuję jako wielki komplement :D
Słusznie.
Podążaj tą ścieżką młody człowieku i wyjdziesz na ludzi :)
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
ODPOWIEDZ