Chevrolet El Camino SS 1970r.

Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Chevrolet El Camino SS 1970r.

Post autor: jetboy »

Oryginał jest koszmarnie brzydki. Nie udało Ci się go dobrze oddać bo model wygląda lepiej niż oryginał :) Zwłaszcza na zdjęciach gdzie perspektywa go skraca.

Gdybyś zachował wszystkie rozwiązania i zmienił mu proporcje tak żeby miał proporcje samochodu, a nie rozdeptanego kapcia to w ogóle było by super.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
syzygy
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2017 23:00
Rok urodzenia: 1987
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chevrolet El Camino SS 1970r.

Post autor: syzygy »

rutek pisze: Budujesz ciągle z tych samych klocków?
Czarny kolor klocków jest niewdzięczny.
Zawsze byłem oszczędny :P Tak, mam tą samą pulę klocków, która ulega rozszerzeniu z każdym modelem. Zaczęło się od pierwszego czarnego modelu RC, a potem łatwiej i taniej było dokupować czarne, niż zmieniać wszystkie klocki przez kolor. Nie żal mi rozbierać starych modeli, bo robię sobie foto instrukcję, a poza tym jeszcze nigdy nie byłem w pełni zadowolony z efektu końcowego.

Czarny na samym początku wydawał mi się uniwersalny, ale już wiem, że nie jest to najszczęśliwszy wybór. Teraz najbardziej denerwuje mnie, że tracę jeden neutralny kolor - np. grill może być czarny, ale jeśli całe auto jest czarne, to już nie bardzo.
No ale nie ma co płakać, tylko zainwestować :) To auto powinno być czerwone z czarnymi pasami.
jetboy pisze:Oryginał jest koszmarnie brzydki.
Świetny jest :D Znaczy oryginał.
ODPOWIEDZ