[MOC] DOJO

Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: [MOC] DOJO

Post autor: Stelario »

Do barów stawianych w pionie to troszeczkę brakuje, chociaż zawsze mogłem postawić na węższej ściance ;)

Pamiętam jakiś czas temu ktoś sobie zbudował wodę w ten sposób i chyba lepszej wody w trans blues nie widziałem.
Awatar użytkownika
barneius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 183
Rejestracja: 09 sty 2019 22:51
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [MOC] DOJO

Post autor: barneius »

Świetnie to wyszło. Nigdy nie byłem / nie widziałem ale czuć klimat takiego miejsca. Jestem też pod wrażeniem ilości niestandardowo użytych klocków. Gratulacje. Brakuje mi tylko nieco otoczenia wokół samego budynku.
- barneius heavy machinery and vessels industries -
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: [MOC] DOJO

Post autor: Stelario »

barneius pisze:Świetnie to wyszło. Nigdy nie byłem / nie widziałem ale czuć klimat takiego miejsca. Jestem też pod wrażeniem ilości niestandardowo użytych klocków. Gratulacje. Brakuje mi tylko nieco otoczenia wokół samego budynku.
Moc musiał się zmieścić na 4x4 BP a sam budynek zajmuje równo 2BP, tak więc nie było miejsca żeby zaszaleć. Nie lubię budować małych domków bo mi się poprostu nie podobają i musiał bym je zaraz rozbierać.
W planach mam zbudowanie miasta cielistych figurek i miasta żółtych figurek.
Tak więc docelowo to będzie część sporego kompleksu.
Ale aktualnie zabieram się do budowy tego pierwszego bo zacząłem zbierać na nie klocki znacznie wcześniej.
Awatar użytkownika
Havoc
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1310
Rejestracja: 14 maja 2013 20:00
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [MOC] DOJO

Post autor: Havoc »

Super! Szacun za dach.
Awatar użytkownika
pit
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3905
Rejestracja: 16 maja 2013 13:28
Rok urodzenia: 1975
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: [MOC] DOJO

Post autor: pit »

Gość mało buduje, ale jak już wyskoczy, to długo można oglądać. Rzeczywiście sporo ciekawych i klockożernych technik. :)
ODPOWIEDZ